Косметика, яка не підійшла: нетрадиційні варіанти використання

Як можна по-іншому використовувати кошти, які не підійшли?

Не поспішайте передаровуватимемо занадто темну пудру, туш дивного відтінку і хайлайтер з сильним шіммери

  • Крем для особи, який не підійшов, можна використовувати як крем для тіла або крем для рук. Крім того, якщо це жирний крем, його можна використовувати в догляді за шкіряними виробами: стара сумка зі шкіри стане м'якшою і блискучою.
  • Засіб для брів, не тої відтінку можна використовувати як кремові тіні (якщо це гель для брів) або компактні тіні (тіні для брів або олівець для брів пудровий текстури). У деяких випадках занадто темні тіні для брів можна використовувати і як скульптор.
  • Якщо вам не підійшов колір помади, то можна її використовувати в якості кремових рум'ян. Якщо ж вона незвичайного відтінку (синя, фіолетова, смарагдова, чорна, сіра), то можна її використовувати як кремові тіні або основу під тіні того ж кольору. Нанесіть засіб на повіки подушечками пальців. Інші способи – за посиланням.
  • Хайлайтер з шіммери виявився для вас занадто блискучим? Можете використовувати його для того, щоб поставити акцент на рухомому столітті. Після нанесення тіней подушечкою пальця нанесіть хайлайтер чітко посередині рухомого століття і розтушуйте трохи.Крім того, такий хайлайтер можна використовувати у внутрішньому куточку ока, щоб трохи підсвітити очі. Пудровий хайлайтер також можна розподілити легкими рухами по виступаючих частин тіла: нанести на ключиці, плечі, провести по стегнах і бічній стороні гомілки, якщо збираєтеся на пляж.
  • Пудру занадто темного відтінку можна використовувати замість нюдових тіней при природному макіяжі, а також як скульптор (якщо вона не з рудим відливом): для носа, підвиличним, бічних частин чола. Про інші варіанти читайте за посиланням.
  • Занадто світлий тональний засіб можна використовувати при скульптування особи, коли ви користуєтеся декількома тональними засобами. Також можна використовувати в якості консілера.
  • Рум'яна також можна використовувати в якості тіней.
  • Якщо вам не підійшов колір тіней, спробуйте зробити з них підводку для очей, додавши спеціальне мікс-засіб.
  • Якщо ви купили кольорову туш, і вона вам не підійшла, то також можете зробити з неї підводку для очей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: