Як підібрати стрілки під форму очей: розглядаємо 6 форм очей

Як малювати стрілки, враховуючи форму очей?

Графічні стрілки з загостреним кінчиком не завжди універсальне б'юті-рішення. Все визначає форма очей

Якщо ви любите стрілки, переконайтеся в тому, що підкреслюєте з їх допомогою виразність погляду. Перш ніж приступати до такого макіяжу, оціните форму своїх очей і керуйтеся порадами візажистів, які ми наводимо нижче.

мигдалеподібні очі

Така форма не вимагає спеціальної візуальної коригування, тому стрілки можуть бути будь-якими: графічні, м'якими з ефектом димки, довгими з гострим «хвостиком», укороченими, широкими або тонкими. В інших же випадках є рекомендації, які варто враховувати для отримання найбільш виграшного результату.

Круглі очі

За допомогою стрілок круглі очі можна злегка «витягнути», наблизивши тим самим їх форму до мигдалеподібної. Вам знадобиться обвести їх олівцем по контуру і створити загострення не тільки у зовнішніх, а й у внутрішніх куточків. В цьому випадку графіка в східному стилі – те, що потрібно.

Маленькі очі

Візуально «розкрити», тобто розширити такі очі допоможуть тонкі стрілки в поєднанні з підведенням слизового контуру білим олівцем-кайалом.

Близько посаджені очі

Беручи до уваги цю деталь зовнішності, стрілки потрібно малювати досить тонкими і не по всій довжині війкового контуру, а починаючи з середини століття.

Широко посаджені очі

При таких вихідних даних починайте малювати стрілки як можна ближче до внутрішніх куточків очей. А краще окремо акцентуйте їх витонченої «галочкою».

нависло повіку

Графічний макіяж при навислу столітті – не найвдаліший вибір. Складка шкіри просто-напросто перекриє його. Краще фарбувати олівцем межреснічного простір на верхніх століттях. Але якщо ви все-таки вирішили попрацювати з лініями, намалюйте стрілку без «хвостика», однієї ширини по всій довжині.

Ще один варіант стрілок для навислої століття шукайте в нашій покрокової фотоінструкцію!А ви знаєте, яка форма стрілок вам підходить? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: