Як малювати акриловими фарбами на нігтях: поради, рекомендації та правила техніки виконання

Як малювати акриловими фарбами на нігтях і техніка виконання малюнка

Красиві нігті з зачаровують уяву малюнками завойовують все більшу популярність. Після того, як для створення манікюру стали використовуватися не тільки звичайні лаки, все частіше у модниць виникало питання, як малювати акриловими фарбами на нігтях, щоб робити це вдома. Саме цей матеріал зробив прикраса нігтів більш доступним.

Переваги акрилових фарб:

 1. Матеріал має дуже широкою палітрою кольорів, а також можливістю отримання різноманітних відтінків, шляхом змішування базових фарб.
 2. Акрил дозволяє створити більш акуратний, чіткий і художній малюнок, ніж звичайний лак, не розтікається, не розтріскується, що не сколюється.
 3. Швидке висихання дає можливість робити багатошарові малюнки.
 4. Зручність у нанесенні, легкість корекції, підходить, як для простих, так і для складних композицій.
 5. Тривалий термін зберігання фарб, а також економічність витрачання робить її доступною.
 6. Можна наносити на нігтьову пластину без попередньої грунтовки.
 7. Для видалення невисохлого акрилу використовують воду, що так само полегшує роботу.
 8. Фарбу можна наносити як тонким, так і товстим шаром, а її яскравість і блиск дають можливість зробити розпис запам'ятовується і життєрадісною.

Вибирати фарбу слід в залежності від того, в якій техніці планується виконання малюнка, так для акварельного розпису підійде акрил, добре розбавляти водою, такий матеріал пропонує компанія Рунейл. Легко змішуються з водою і мають більш насичену колірну гаму фарби іриски. Професіонали частіше вибирають фарби Поликолор, які мають відмінні властивості, але мають досить високу вартість. Любителі незвичайних і яскравих відтінків, а також металевий блиск, золото і срібло в малюнку, вважають за краще Квімаксі і ЛедіВікторі.

Існує декілька технік нанесення малюнка акриловими фарбами:

 • Масляна. Картинку створюють за допомогою нерозбавлених фарб, що мають масляну консистенцію. Таким чином, домагаючись отримання різноманітної текстури, об'ємних мазків, зі збереженням ефекту кисті.
 • Пастозна. На нігтьову пластину наносять непросвечівающіе, гуашеподобние мазки, які роблять нерозбавленою фарбою.
 • Акварельний. Акрил розводять з водою, таким чином, отримуючи за допомогою пензлика напівпрозорий малюнок. На відміну від акварельного фарби, висохши акрилова не змиваються водою, що дає можливість нанести кілька шарів, при цьому нанести фарбу "по мокрому" не вдається.
 • Слайдінг. Більш професійна і складна техніка, для виконання якої акрилові фарби змішують зі структурним гелем. Це додає матеріалу білястий відтінок, який після висихання зникає, колір стає насиченим, яскравим, соковитим. Складно припустити в процесі роботи, який відтінок вийде після її закінчення, для цього необхідний досвід.
 • Лесировка. Техніка полягає в нанесенні декількох найтонших, прозорих шарів фарби, після висихання попереднього. Цей досить тривалий процес найчастіше використовують для створення фону або декорування френча.

Щоб отримати гарний малюнок, початківцям манікюрниці рекомендується застосовувати покрокову інструкцію по його створенню, фото і відео уроки з інтернету. Причому спочатку малювання краще виконувати прості візерунки, поступово, набуваючи майстерність, ускладнюючи техніку і комбінації. Не можна змішувати фарби різних виробників, щоб запобігти непередбачуваний результат.

Оформляючи нігтик можна використовувати наклейку, страз, сухі квіти або інший декоративний елемент. Більш ефектно виглядає акрил, нанесений на кольоровий лак, шелак або спеціальну основу для розпису.Після нанесення і висихання малюнка, його потрібно закріпити прозорим лаком або спеціальним фінішем.

Акрилові фарби коштують дорожче гуаші або акварелі, щоб здешевити нейл-арт дизайн можна придбати всього шість базових відтінків, бажаного одного виробника, що дозволить створювати різні відтінки самостійно. За допомогою білила можна успішно коригувати неправильну передачу світла і тіні.

Якими фарбами малюють на нігтях

Найчастіше нанесення малюнків на нігті здійснюється акриловими фарбами, так як вони швидко висихають, легко змішуються, розводяться водою, просто видаляються, мають яскравими квітами.

Однак, відповідаючи на питання, якими фарбами малюють на нігтях майстри, не можна не згадати акварель, яку останнім часом стало модно використовувати для манікюру. Здатність матеріалу розтікатися дозволяє створювати справжні картини, але навіть майстер не виконає їм китайську розпис.

Щоб фарба не розтікалася, можна намалювати спеціальним інструментом акриловий контур, який після висихання просто заповнюється аквареллю. При необхідності малювання дрібних деталей, також краще вдатися до акрилових фарб.Через напівпрозоре покриття просвічуються кольорові лаки, блискітки, сухоцвіт.

За допомогою даного матеріалу добре виходять пейзажі, ефект димки, туманність. Для прикраси нігтів підійдуть свіжі фарби, без крупинок. Вибираючи колірну гамму, краще брати білий, чорний, жовтий, червоний і синій. За допомогою перерахованих базових фарб, можна створити величезну кількість відтінків. Починати малюнок слід з нанесення світлих плям, поступово переходячи до більш темним фарбам, починаючи промальовувати деталі. Особливий шарм композиції додасть створення тіней, відблисків. Тільки за допомогою акварелі можна виконати повітряний, легкий, ніжний малюнок.

Манікюр акриловими фарбами для початківців

Перш ніж почати робити манікюр акриловими фарбами, для початківців важливо запам'ятати, що в першу чергу слід підібрати необхідні інструменти і матеріали: набір фарб, пензлі різних розмірів, ДОТС або зубочистку, палітру, воду, рідина для зняття лаку, вушні палички, закріплювач або прозорий лак.

Виконання малювання акрилом складається з певних етапів:

Крок 1
Спочатку проводять підготовчі роботи, видаляють старе покриття, надають нігтям потрібну форму, видаляють кутикулу.

крок 2
На відполірований, знежирений нігтик, наносять основу, а потім прозорий або кольоровий лак. Дають покриттю висохнути і приступають до розпису.

крок 3
Зазвичай складний малюнок наносять тільки на один палець, на інших виконують нескладний візерунок. При нанесенні декількох шарів, необхідно дочекатися повного висихання кожного попереднього.

крок 4
Після висихання малюнка, його потрібно закріпити прозорим лаком, так як він може змиватися водою.

При бажанні нанести малюнок на шелак, процедуру здійснюють в такій послідовності:

Крок 1
На попередньо підготовлений ніготь наносять базовий шар і гель-лак, кожен шар сушать ультрафіолетовою лампою, не забуваючи запечатувати торець нігтьової пластини.

крок 2
Знежирюють поверхню і приступають до створення малюнка, який наносять за допомогою Дотса і кистей. При бажанні, клеять стрази або інші декоративні елементи.

крок 3
Візерунок закріплюють двома шарами топа з просушуванням, після чого видаляють липку структуру.

У літній період особливо актуальний квітковий дизайн манікюру, що додає образу романтичність і загадковість. Найпростіше вдаються ромашки, для створення яких потрібно поставити жовту точку і за допомогою кисті намалювати білі пелюстки.Для створення більш складного рослинного орнаменту можна спочатку намалювати контури майбутнього квітки, а потім виконати зафарбовування.

Фарбу наносять від краю пелюстки до серцевини, щоб отримати більш насичений відтінок в центрі. Одним дотиком малюють серцевину. Малюнок можна доповнити листочками. Після повного висихання наносять фінішне покриття, яке надає необхідний блиск і міцність. Легкість у виконанні дає можливість створити унікальний шедевр на нігтьової пластини самостійно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: