Як користуватися трафаретом для брів: малюємо брови за трафаретом

Як користуватися трафаретом для брів?

Чи не можете визначити «свою» форму брів? Допомогти покликані трафарети. Вони ж стануть в нагоді і в макіяжі брів

Мода на акцентовані брови змінила вигляд багатьох дівчат. Ми часто бачимо «ідеальні» брови зі зламом, підкреслені тінями або олівцем як по контуру, так і всередині нього. Правда, мало хто при цьому співвідносить форму, ширину і довжину таких брів зі своїм типом особи і іншими особливостями зовнішності. У цьому матеріалі ми розповімо, як трафарети допомагають в підборі оптимальної форми брів, як з їх допомогою робити макіяж брів, і як змайструвати трафарет самостійно.

Що являє собою трафарет для брів?

Це смужка з паперу або пластика з вирізом у вигляді дуги тієї чи іншої форми. У цього інструменту відразу дві функції.

З його допомогою з'ясовують, яка форма брів підходить вашому типу особи.

Трафарет використовують для корекції форми брів. Він дозволяє заповнювати прогалини олівцем і міняти інтенсивність кольору за допомогою тіней або гелю, не виходячи за контур.

Бувають різні види трафаретів:

 • Залежно від матеріалів, з яких вони виготовлені, трафарети ділять на паперові і пластикові.
 • Є трафарети-накладки на одну брову.Вони компактні, але мають істотний недолік – є небезпека намалювати асиметричні брови. У цьому сенсі подвійні трафарети (з прорізами відразу для обох брів) значно знижують такі ризики.
 • Окрема категорія – трафарети-маски. Вони теж бувають різними. Є плоскі – з прорізами для носа і очей: вони розкреслені так, щоб ви зрозуміли, як брови повинні співвідноситися з іншими рисами обличчя, і, відповідно, могли скорегувати їх форму за всіма правилами. Є об'ємні трафарети-маски з твердого пластика – вони закріплюються на переніссі за допомогою спеціального тримача і дозволяють без проблем заповнити простір усередині готового контуру кольором.

Як підібрати форму трафарету для свого типу особи?

Без експериментів тут не обійтися. Прикладайте до лиця різні трафарети і дивіться, яка форма виглядає найбільш гармонійно. У той же час враховуйте, що є певні рекомендації щодо вибору форми брів в залежності від овалу обличчя.

 • якщо особа овальне, То брів найчастіше надають форму м'яко зігнутої дуги – без заломів. Відповідний трафарет, відповідно, теж повинен бути з виїмкою такої форми.

 • круглому особі, навпаки, не вистачає графічних ліній – так що брови рекомендують злегка «заламувати». Це додасть чіткості рисами обличчя.

 • Для обличчя квадратної форми зазвичай характерна «важка» нижня частина. Брови допоможуть домогтися балансу, якщо ви «підніме» їх, але при цьому залишите досить широкими.

 • Обличчя у формі серця відрізняється гострим підборіддям. Саме цю рису може пом'якшити грамотна корекція брів. Вибирайте трафарети зі злегка вигнутою формою і спрямованим вгору хвостиком.

Як намалювати брови за допомогою трафарету?

Перш ніж малювати брови, виконайте корекцію – це можна зробити за допомогою того ж трафарету. Після цього приступайте до роботи з косметикою.

Прикладіть трафарет до брів. Важливо зробити це правильно: зазвичай трафарети випускають зі спеціальною розміткою, яка допомагає враховувати пропорції особи при корекції. У тому місці, де брова повинна починатися, намальована вертикальна пунктирна лінія.

Олівцем намітьте майбутню форму брів. Зніміть трафарет і за допомогою пінцета видаліть зайві волоски, які ростуть за межами обведеного вами контуру. Обриси брів повинні вийде симетричними і акуратними.

Знову прикладіть трафарет до шкіри.Заповніть готовий контур все тим же олівцем або іншим звичним засобом (тінями або спеціальної помадою). Робіть це без натиску, щоб результат вийшов природним.

Щоб макіяж вийшов максимально природним, розчешіть брови щіточкою з прозорим гелем. Цей прийом дозволить зняти надлишки пігменту.

Як зробити трафарет для брів своїми руками?

Якщо серед готових трафаретів не знайшлося ідеалу, виготовте його самостійно. Це особливо актуально для дівчат з особливою, специфічною формою брів.

 • Щоб зробити найпростіший трафарет для брів своїми руками, вам знадобляться папір / тонкий картон / шматочок гнучкого пластику, маркер і канцелярський ніж.
 • З обраного вами матеріалу потрібно вирізати прямокутник так, щоб на ньому вмістилися обриси обох ваших брів з урахуванням відстані між ними.
 • Прикладіть його до обличчя так, щоб центр припадав на середину перенісся. На рівному віддаленні від центру поставте дві точки, позначивши з їх допомогою «початок» кожної з брів. Потім слід так само відзначити «вершини» брів – точки зламу.
 • Після цього, орієнтуючись на бажану або реальну форму брів, намалюйте на папері або пластику контури, не забуваючи про базові точки. Акуратно вирізати отримані «фігури» допоможе канцелярський ніж.При бажанні до такого трафарету можна прикріпити гумку або дужки, щоб закріпити його на голові.

Мінуси малювання брів за трафаретом

Відгуки про готових трафаретах для брів неоднозначні. З одного боку, дівчата визнають, що ці б'юті-інструменти можуть стати в нагоді для визначення «своєї» форми брів або для симетричною корекції. З іншого боку, результат їх застосування в макіяжі брів не завжди виправдовує очікування.

Не факт, що корекція брів за трафаретом буде вдалою з першого разу. Будуть потрібні певні навички та досвід.

Незважаючи на те, що готові трафарети бувають різними, вони все ж стандартизовані. Брови, які ви собі намалюєте, будуть позбавлені індивідуальності.

Далеко не всі трафарети універсальні.

Якщо просто зафарбувати контур, обмежений трафаретом, вийде швидше малюнок брів, а не макіяж. Такий мейк навряд чи буде виглядати натурально, а останні тренди вимагають максимально природного результату.

А ви знаєте, як правильно користуватися трафаретом для брів? Чи допомагає вам цей інструмент? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: