Як користуватися серветками для зняття гель-лаку

Як користуватися серветками для зняття гель-лаку

Міцність і довговічність, що стали притчею во язицех, є перевагою і недоліком гель-лаків. Знімати гель-лаковий манікюр іноді доводиться "зубами".

Якщо компреси з фольги і ватяних дисків вам ще не сняться в кошмарах, значить ви тільки ступили на тернистий шлях довговічності.

До речі, йти второваною стежкою не обов'язково. У продажу з'явилися серветки для зняття гель-лаку, А на горизонті замаячила надія з хештегом "легко".

Це зручно: про переваги серветок з просоченням для гель-лаків


Багато від гель-лаків тому і відмовляються, що не готові розлучатися з безтурботним життям. Але як приваблива перспектива ходити з нафарбованими нігтями дві-три тижні поспіль … Так в житті жінки з'являється гель-лак, а до нього доважком – тонни вати, рулони фольги і кілометри втраченого часу.

Як з круглих дисків створювати трикутники, зі шматочків фольги – кокони, а з часу, якого критично не вистачає, вилучати важкі шматки додаткового – цими навичками досконало володіє жінка, що віддає перевагу гель-лаковий манікюр.

Якщо всі ці фокуси вас відверто дістали, зверніть увагу на легкий спосіб зняти гель-лак – серветки.

Що це?

Серветка для зняття гель-лаку – це фольгований конверт (він же "обгортка") з вкладишем, просоченою ЖДСЛ.

Як це працює?

В умовах парникового ефекту, який створює фольгований шар саше, речовини просочення швидко розчиняють покриття. Принцип роботи – аналогічний компресам з вати і фольги. Перевага – у зручності.

Як зняти гель-лак серветками?


    Запив верх бафом або пилою, пошкоджуючи топовий шар і відкриваючи речовин просочення доступ до багатошарового гель-лаковому "пирога".Розкрийте саше по лінії відриву та відірвіть захист з липкого шару, оголюючи його для подальшої фіксації кишеньки на пальці.Помістіть палець в кишеньку так, щоб серветка покривала ніготь, А саше зафіксуйте, притиснувши бічні сторони до липкого шару.Обернувши серветками все нігтики, почекайте 10-15 хвилин і зніміть перший кишеньку прокручувати рухом.Зіскобліть відшарувався гель-лак апельсинової паличкою або пушер. Протерши залишки серветкою, приступайте до наступного.Нанесіть на нігті доглядає масло і поділіться в соціальних мережах секретом легкого зняття гель-лаку.

Геніальне – просто. Знімайте манікюр в будь-який час в будь-якому місці без шкоди для нігтів і нестерпного "амбре" від ЖДСЛ.

Що купити: вибираємо серветки для зняття гель-лаку


Milv, Krimle, Bluesky – "такі різні, але в той же час однакові". Принципових відмінностей між цими та іншими серветками немає. Просочення будь-яких складається з ацетону, ланоліну і ароматизованої композиції. Різниця – в ціні, дизайні та упаковці.

    MILV

За скромні 350 рублів російська компанія Milv пропонує велику коробку фольгованих серветок в кількості 200 саше. В асортименті також є дизайнерські конвертики "Гжель", "Хохлома" і міні-упаковки (20 саше) з ароматом. Бездоганна якість, оригінальний дизайн і приємна ціна забезпечили серветкам Milv впевнене місце лідера.

    KRIMLE

Якщо в крокової доступності немає серветок Milv, але є конвертики Krimle, сміливо беріть їх. За якістю не поступаються вітчизняним і теж демократичні в ціні. 50 саше за 150 рублів дірку в банківській карті не просвердлив.

    BLUESKY

В черговий раз не підвів Bluesky. Конвертики з просоченням, якій бренд не пошкодував, знімають гель навіть без запила. Пристосувавшись, кишеньки можна використовувати двічі – знявши з однієї руки і закріпивши на іншу. У конкурентній боротьбі за право бути кращим Bluesky програв в ціні. 200 серветок за 650 рублів – це майже в два рази дорожче, ніж Milv.

Чим можна замінити серветки для видалення гель-лаку


Як і раніше манікюр можна знімати по-старому "компресами" або по-варварськи – фрезою. Згадаймо коротко, як це зробити (і переконаємося: серветки – краще).

"Компреси"

Компрес з ватних дисків і фольги – той випадок, коли всі аксесуари в господарстві завжди є з запасом. Диски – для демакіяжу. Фольга – харчова.

Просяк шматочок диска ЖДСЛ, доклав до нігтику, замотав фольгою – і сиди хвилин 15, завмерши, щоб "не сповзло". Для просунутих – варіант з кліпсами. Кліпси в цій конструкції замінюють фольгу.

опіл

Багато пилу, багато часу і багато ризиків – це про опил. Метод не відповідає концепції "безпечний", але багато фахівців вважають за краще його розмочуванням, аргументуючи: ЖДСЛ руйнує структуру нігтя, опил навіть при криворукості завдасть травму лише верхньому кератіновую шару. Для спилювання гель-лаку, крім твердих рук і ювелірної точності, потрібно манікюрний апарат і фреза.

Якщо зняття гель-лаку для вас як і раніше захід з гаслом "краса вимагає жертв" (а ще часу і грошей), загляньте в магазин аксесуарів для манікюру і купіть серветки. І однією проблемою в житті стане менше.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: