Білий олівець для очей: як правильно використовувати

Як користуватися білим олівцем для очей? 4 способи

Як часто, розглядаючи косметику в магазинах, ви ставите питанням, навіщо потрібен білий олівець для очей? Насправді, це дуже корисний б'юті-інструмент

База під тіні

Використовуйте білий олівець в якості бази під тіні. Так макіяж очей вийде більш інтенсивним і стійким. Почніть з внутрішнього куточка століття. Легкими рухами нанесіть олівець на все рухоме віко і потім розтушуйте пензликом. Не бійтеся набирати на пензлик яскраві коричневі або сині тіні – завдяки базі вони не змажуть і не розтечуться.

хайлайтер

Нанесіть білий олівець на найвищу точку кісточки брови і до середини нерухомого століття. Чим ближче до самої брови, тим інтенсивніше повинен бути колір – і навпаки. Акуратно розтушуйте кордон тіней і олівця, щоб створити плавний перехід.

Виділення внутрішнього куточка очей

Виділіть внутрішній куточок очей наступним чином: нанесіть олівець у формі знака "" (в залежності від того, яке око ви фарбуєте – правий або лівий). Потім маленьким пензликом приберіть зайве. Нічого складного!

Підводка

Білий олівець здатний зробити погляд більш відкритим. Отже, як підвести нижню повіку білим олівцем? Перш за все, акуратно підсушіть ватною паличкою внутрішнє віко. Потім дуже обережно підведіть його.Під лінію вій можете додати темні тіні і не забудьте завершити макіяж тушшю. Білий олівець можна використовувати і для підводки верхньої повіки.

А ви використовуєте білий олівець?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: