Як фарбують нігті професіонали: 4 основних правила

Як фарбують нігті професіонали? Головні правила

Щоб пензлик «Не залазила» на кутикулу, а лак не сколюється на кінчиках, потрібно наносити лак так, як це роблять майстри в манікюрних салонах. Розкриваємо секрети професіоналів

  • Неможливо уявити собі якісний манікюр без відповідної підготовки нігтів. Але нейл-майстри, на відміну від багатьох дівчат, які роблять манікюр в домашніх умовах, не обмежуються однією лише корекцією форми і простим підпилюванням. Обов'язково потрібно розм'якшити і відсунути кутикулу, а також вирівняти поверхню нігтів за допомогою полірувальної пилки – Бафа. Що стосується базового покриття, то і тут є один нюанс: важливо звертатися з ним акуратно. Багато хто не бояться наносити прозору базу недбало, але її все одно буде видно на кутикули, якщо ви трохи «залізете» на неї пензлем.
  • Золоте правило нейл-майстрів: краще нанести три тонких шару, ніж два товстих. По-перше, менша кількість лаку легше акуратно, без помарок розподілити по нігтьової пластини. По-друге, тонкі шари лаку набагато швидше висихають. Тому про збереження манікюру турбуватися не доведеться.
  • Найважливіше – сама послідовність дій при нанесенні.Салонні майстра зазвичай дотримуються правила трьох смужок. Першу потрібно провести посередині. Пензлем з лаком поставте крапку у лунки, просуньтеся нижче, до кутикули, щоб позначити межі майбутнього шару, а потім проведіть лінію вгору – до кінчика нігтів. Після цього, працюючи за тією ж схемою, завершите прокраску нігтя двома бічними смугами.
  • Намагайтеся виділяти на манікюр побільше часу. Справа не тільки в тому, що акуратний результат отримати можна тільки без поспіху. Необхідно добре просушувати кожен шар лаку – виділяйте на це по хвилині або дві. Так у вас вийде уникнути появи бульбашок, а також домогтися максимально стійкого результату, яка не змаститься від випадкового руху через пару годин після процедури.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: