Як правильно фарбувати брови хною в домашніх умовах з фото

Як фарбувати брови хною?

Акцент на бровах – головний б'юті-тренд останніх років. Але для багатьох досі залишається відкритим питання, чи можна фарбувати брови хною і в чому її відмінність від звичної професійної фарби?

Фарбування брів користується величезною популярністю, так як дозволяє витрачати менше часу вранці на макіяж цієї зони.

Хна для фарбування брів сьогодні актуальна не тільки для майстрів салонів. Фарбувати брови хною і вдома – при деякій вправності. Адже хна – натуральна альтернатива хімічним барвникам. Її особливість в тому, що вона надає колір не тільки волосках, а й шкірі. Головна перевага хни в тому, що при своєму органічному складі вона досить проста у використанні.

Як фарбувати брови хною в домашніх умовах?

Спеціальний порошок легко змішується з водою і згодом такий мікс можна зберігати в холодильнику до тридцяти днів.

Будьте обережні при нанесенні складу на брови, так як хна фарбує шкіру надовго, тому будь-які похибки потрібно коригувати відразу.

Для цієї мети відмінно підійде вазелін – обведіть їм брови, щоб уникнути небажаних плям. Консистенція хни трохи щільніше звичайної фарби, тому розподіляючи склад на шкірі і волосках стежте, щоб фарба лягала рівномірно.

Як часто можна фарбувати брови хною?

Один з головних недоліків хни в тому, що витримувати її слід набагато довше, ніж звичайну фарбу. Якщо хімічним складом потрібно близько десяти хвилин, щоб зафіксувати колір, то натуральної хни знадобиться кілька годин. Через якийсь час її потрібно буде оновити, залежить від індивідуальних особливостей брів і шкіри. У деяких дівчат хна стійко тримається на волосках кілька тижнів, у інших – до тижня.

Якщо ви ставите питанням, чи можна фарбувати брови фарбою для волосся, відповідь чекає вас тут.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: