Ефект "зацілованих губ": 4 обов'язкових дії

Як добитися ефекту «зацілованих губ»

Один з найактуальніших і романтичних б'юті-трендів цього сезону – той самий «ефект зацілованих губ». Розповідаємо, як його досягти

Перш ніж приступати до освоєння техніки, що дозволяє домогтися ефекту «зацілованих губ», визначитеся, який колір ви будете при цьому використовувати. У тренді – неонові фуксія і фіолетовий, темні ягідні відтінки, ніжні пастельні. Зверніть увагу: візажисти радять робити вибір на користь матовою текстури – вона буде добре триматися на губах, а засіб не розтечеться і не змаститься до кінця дня.
З чого почати? Підготуйте губи: нанесіть на них спеціальну базу або трохи тонального кошти. Далі дійте за інструкцією:

  • Нанесіть трохи помади на середину губ. За допомогою кисті для губ розтушуйте її так, щоб колір майже сходив на «ні» ближче до контуру губ. Експрес-варіант – набрати трохи помади на кінчики пальців і рухами нанести в центр губ. До речі, більш виразним ефект вийде в тому випадку, якщо Ви нанесете поверх помади трохи прозорого блиску.
  • Більш «м'яку» версію ви отримаєте в тому випадку, якщо спочатку використовуєте бальзам для губ, а помаду завдасте вже поверх нього.Не забудьте ретельно розтушувати засіб, щоб колір був інтенсивним в середині губ і ледь проявлявся у контуру.
  • Більш складний варіант створення ефекту «зацілованих губ» створюється за допомогою двох помад різних відтінків. Світлішу нанесіть на всю поверхню губ, але не щільним шаром. Темну – тільки на середину губ. Зітріть кордон між двома кольорами, щоб один плавно переходив в інший.
  • Альтернатива помаді – Тінт для губ. Завдяки цьому засобу ви отримаєте той самий напівпрозоре покриття, якого і мається на увазі під ефектом «зацілованих губ». Нанесіть пару крапель в центр губ, зімкніть їх пару раз, і Тінт розподілиться по шкірі так, як потрібно, створивши ефект «омбре».

Ефект «зацілованих губ» може стати відмінним доповненням природного макіяжу. У тому випадку, якщо ви використовуєте дуже яскравий відтінок кошти для губ ми радимо відмовитися від яскравого макіяжу очей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: