Як використовувати улюблений засіб до кінця

Як дістати останню краплю з тюбика?

Які прийоми допоможуть використовувати улюблений засіб в буквальному сенсі до останньої краплі?

  • консилер

Цей же рада буде актуальний для блисків для губ і інших засобів, у яких паличка з аплікатором прикріплена до кришки тюбика. Відкривши такий б'юті-продукт, ви побачите, що на «шийці», трохи вище різьблення, якщо тонка смужка. Це свого роду «продохранітель», який прибирає надлишок кошти з пензлика Перш ніж вийняти. З одного боку, це корисна деталь, з іншого – саме вона заважає дістатися до останніх крапель консілера на стінках тюбика. Так що один з варіантів, до якого додумалися б'юті-блогери, – зрізати цю саму смужку. Після цього аплікатор буде вільніше занурюватися всередину тюбика.

  • Тональний крем

У випадку з тональним кремом все залежить від упаковки. Якщо це м'який тюбик, шкодувати нічого. Коли здасться, що засіб закінчується, його можна розрізати, а залишки крему видавити в невеликий контейнер або баночку. Складніше зі скляними флаконами. Один з варіантів – відкрутити кришку і залишки тонального кошти діставати, наприклад, ватною паличкою.

  • туш

Як надходити з тушшю, від якої, здається, вже нічого не залишилося? Блогери радять покласти тюбик із засобом в гарячу воду – туш трохи розм'якшиться.Таким чином, ця проста процедура продовжить засобу життя на ще пару використань.

  • Підводка

Проблеми найчастіше виникають з підведенням-фломастером – вона може відмінно справлятися зі стрілками в перший час після покупки, але дуже швидко засихає. Щоб реанімувати її, бьютіголікі радять потримати пензлик підводки під прохолодною водою, а потім збовтати тюбик. Після цієї процедури підводка знову буде малювати яскраві лінії.

  • помада

Далеко не всі користуються помадою щодня. Так що з ситуацією, коли помада закінчується, стикаються, як правило, нечасто. Але якщо від стрижня вже майже нічого не залишилося, вихід є. Залишки стрижня доведеться витягти – наприклад, за допомогою підстави звичайної ложки. А в самій ложці, якщо ви вирішите «укласти» помаду, наприклад, в порожній контейнер, засіб можна злегка підігріти, щоб воно розм'якшилися. Далі помаду можна буде наносити тільки пензлем.

  • Лак для нігтів

Коли здається, що лак для нігтів безнадійно застиг всередині флакона, проблему можна вирішити. Для цього потрібно налити в стакан гарячої води і ненадовго помістити туди лак кришкою вниз. Після цієї процедури можна братися за манікюр: лак буде більш рідким.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: