Як декорувати манікюр стемпинг на гель лак

Як декорувати манікюр стемпинг на гель лак

Виробники засобів для нейл-індустрії не перестають радувати дівчат новинками. Не так давно з'явилася технологія нанесення стемпінга на гель лак.

Вона дозволяє за лічені хвилини зробити звичайний манікюр яскравим і оригінальним навіть при відсутності навичок і досвіду.

Технологія полягає в перенесенні зображення на ніготь шляхом штампування, тобто воно друкується на нігтьової пластини за допомогою спеціальних інструментів.

При цьому техніку можна освоїти і використовувати в домашніх умовах, якщо придбати необхідний інвентар.

Малюнки стемпинг на гель лаку значно скоротять час на манікюр і дозволять отримати стильні візерунки без особливих навичок.

Зручність полягає ще і в тому, що всі інструменти для стемпінга можна придбати набором або ж купити окремо.

У набір входять:

  1. металеві диски з вигравіруваним малюнком,
  2. скребок,
  3. штамп,
  4. два лаку.

Наносити візерунки можна не тільки на натуральні, але і на штучні нігті, при цьому в салоні вартість послуги буде істотно нижче, ніж ручний розпис.

При цьому будуть добре видні навіть дрібні деталі складних візерунків.

Варіантів готових малюнків дуже багато – від квіткових мотивів до абстрактних візерунків.

Гумовий штамп допоможе перенести малюнок з диска на ніготь, а скребок – прибрати надлишки лаку.

Малюнки стемпинг на гель лаку

Лаки зазвичай представлені трьома колірними рішеннями і мають більш густу консистенцію в порівнянні зі звичайними.

ПО ТЕМІ

Як наносити стемпинг на шелак


Перш ніж приступити до роботи, нігті необхідно підготувати – видалити кутикулу, надати пластині потрібну форму. Найкраще стемпинг виглядає на коротких нігтях.

Поетапний процес нанесення стемпінга на шелак

Коли нігті будуть готові, можна приступати до нанесення бази і шару лаку.

Всі верстви просушиваются під ультрафіолетовою лампою. Якщо шарів лаку два, просушиваются обидва. Також не варто забувати про видалення липкого шару.

Вже після цього можна приступати до безпосередньо стемпинг.

  1. Всі кошти для стемпінга необхідно ретельно знежирити. Для цього підійде рідина для зняття лаку без ацетону.
  2. Після обробки інструментів потрібно диск з вигравіруваним малюнком. З нього видаляють захисну плівку і точно по контуру малюнка наносять лак іншого кольору, краще використовувати контрастний, так як бліді кольору можуть не дати яскраво вираженого малюнка.Стильно виглядають чорний і білий, білий і рожевий, але можна сміливо експериментувати, пробуючи різні поєднання.
  3. Видалити лак, який вийшов за рамки гравіювання, легко за допомогою скребка. Це допоможе отримати рівний чіткий візерунок.
  4. Потім штамп притискають до диска з малюнком на кілька секунд. Тримати потрібно рівно і акуратно, щоб не змазати малюнок.

5.Після цього залишиться притиснути штамп до потрібної ділянки нігтя, повторити процедуру на інших нігтях, не забуваючи кожного разу очищати штамп від залишків лаку. Можна ставити штампи на всіх нігтях або ж на одному-двох на кожній руці. Варіантів дизайну дуже багато, і обмежені лише польотом фантазії.

6.Когда все малюнки будуть нанесені, залишиться просушити їх в ультрафіолетовій лампі, а потім нанести топове покриття і висушити його.

Деякі майстри наносять візерунки відразу на топ, це дозволить в будь-який момент позбутися від обридлого малюнка, але і стійкість його буде нижче, так як зверху візерунок не буде захищено додатковим покриттям.

Малюнки стемпинг на Шелак – це простий і оригінальний спосіб перетворити повсякденний манікюр і додати яскравих ноток.

Нанесення узору стемпинг зручно в тих випадках, коли хочеться порадувати себе незвичайним манікюром, але при цьому немає часу на довгу і копітку ручну розпис.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: