Знежирювачах і праймер для нігтів: призначення і властивості

Все про праймері і знежирювачем для нігтів

Нарощування нігтів – складна процедура, що складається з декількох етапів. Під час підготовки до моделювання штучних кінчиків майстер використовує безліч різних препаратів, які допомагають підготувати нігтьову пластину до нанесення гелевого або акрилового покриття. Тим, хто ніколи раніше не стикався з процесом нарощування або з нанесенням гель-лаку, дуже складно розібратися в професійній термінології. Можна заплутатися в таких поняттях, як обезжириватель, дегідратор, бондер і праймер для нігтів. Ми розкриємо основні значення цих коштів, і ви отримаєте комплексне уявлення про їх властивості.

Знежирювачах або дегідратор?

Знежирювачах і дегідратор необхідні для того, щоб підсушити поверхню нігтів. Багато хто помилково називають дегідратор знежирювачем, і навпаки. Для того щоб зрозуміти, чим відрізняються між собою ці два засоби, потрібно розібратися, які функції виконує той чи інший препарат.

Знежирювачах знімає з поверхні нігтів природні відкладення (пил і жир), готуючи при цьому пластину до кращої зчепленні з моделюючим матеріалом.Найчастіше, після того як з нігтики знімається жировий шар, наноситься праймер. Дегидратор видаляє зайву вологу з натуральної нігтьової пластини і глибоко її просушує. Таким чином, можна зробити висновок, що обидва засоби вирішують одні й ті ж завдання, тільки обезжириватель поверхневим способом, а дегідратор – більш грунтовно.

Щоб визначитися, який із цих препаратів необхідний у вашому конкретному випадку, потрібно враховувати деякі особливості організму. Наприклад, якщо у вас схильність до підвищеного потовиділення і жирна шкіра, то перед безпосереднім нарощуванням вам краще скористатися дегідратором. Не маючи таких яскраво виражених проблем, ви можете видалити з поверхні натуральної пластини природні відкладення і бруд за допомогою знежирювачах для нігтів. І те, і інше засіб наноситься після дезінфекції рук, відсунення кутикули і підпилювання натуральної пластини. Інструкція по застосуванню, як звичайно розташована на зворотному боці флакончика, допоможе розібратися в деталях використання будь-якого засобу для попередньої підготовки до нарощування.

Побутує помилкова думка, що звичайний засіб для зняття лаку або гель-лаку здатне замінити собою препарат для знежирення нігтьової пластини. Професіонали не рекомендують проводити подібні експерименти. Звичайно, засіб, призначений для видалення декоративного покриття з нігтів, активно підсушує поверхню натуральної пластини. Однак в його складі часто присутні агресивні компоненти, які згодом чинять негативний вплив на стан кінчиків. Будь-яка інструкція з нарощування складається з декількох етапів, коли необхідно зняття липкого шару з поверхні нігтів. Дегидратор і обезжириватель також можна використовувати в цих цілях.

Різновиди і особливості праймера для нігтів

Зіткнувшись з такими поняттями, як "праймер" і "бондер", багато недосвідчені в питаннях нарощування нігтів дівчини з легкістю можуть заплутатися. Деякі виробники дають ці назви різних за дією засобів. Щоб зрозуміти, які функції виконують ці препарати, необхідно вивчити етимологію термінів. Крім того, для новачків нейл-арту вельми повчальною і корисною виявиться інструкція, яка призначена для того, щоб допомогти визначитися з вибором.

Слово "бондер" ( "to bond") перекладається з англійської як "пов'язувати", "зчіплювати", "скріплювати". Тобто в процесі нарощування бондер призначений для посилення адгезії гелю або акрилу з натуральної пластиною. Крім того, що подібний препарат поліпшує зчеплення моделює матеріалу з поверхнею нігтів, він ще й перешкоджає виникненню отслоек штучних кінчиків.

"Праймер" перекладається як "грунтовка". Ця рідина допомагає підготувати натуральну пластину до нанесення моделює гелю або акрилу. Залежно від складу праймер для нігтів буває безкислотним і кислотним. Зупинимося докладніше на кожному з цих варіантів.

  1. Кислотний праймер наноситься на ніготь перед базовим гелевим матеріалом або акрилом. Функція цього засобу полягає в тому, щоб підняти кератіновие лусочки нігтьової пластини для кращого зчеплення зі штучним матеріалом. При нанесенні препарату на ніготь стежте за тим, щоб праймер не попадав на шкіру, оскільки зміст агресивних компонентів може викликати опік. Після висихання рідини нігті набувають білястий відтінок, що свідчить про те, що препарат повністю випарувався. Кислотний праймер також виступає в якості дегидратора, додатково підсушуючи нігтьову пластину.Для дівчат з підвищеним потовиділенням перед нанесенням моделює матеріалу рекомендується застосовувати саме цей засіб, яке буде перешкоджати виникненню отслоек.
  2. Безкислотний праймер виконує функцію двостороннього скотча, забезпечуючи надійне і міцне зчеплення натурального нігтики зі штучним покриттям. Його рекомендується наносити на сухі нігті, які не потребують додаткового просушування. Подібний препарат дбайливо очищає нігтьову платину, не руйнуючи і не пошкоджуючи її структуру. Оскільки даний засіб не викликає алергічних реакцій, його можна використовувати і для обробки чутливих нігтів.

На завершення нашої статті ми пропонуємо вам подивитися захоплююче і пізнавальне відео від Аліни Бикової. Коротка інструкція містить корисну інформацію про підготовку нігтів до процедури нарощування або нанесення гель-лаку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: