Форма нігтів і характер: чи є якісь паралелі?

Вплив форми нігтів на основні риси характеру людини

Зовнішність може багато розповісти про людину. Колір волосся, очей, шкіри, фігура і інші особливості відкладають свій відбиток на становлення особистості. З цього приводу у нас вже склалися певні стереотипи. Наприклад, власники рудого волосся сприймаються нами як дуже життєрадісні і добродушні люди. Звичайно, не завжди це відповідає дійсності, але мова зараз не про це. Руки і нігті також можуть розповісти безліч цікавих деталей про своїй власниці. Розглянемо докладніше взаємозв'язок таких складових, як форма нігтів і характер людини.

Психологи вже давно навчилися по руках і пальцях визначати основні риси індивідуальності, а по лініях на долонях передбачити подальшу долю людини. Але навіть не володіючи певними знаннями в області хіромантії, станом рук і нігтів можна багато розгледіти в співрозмовника і скласти про нього певну думку. А уважно вивчивши форму нігтьової пластини будь-якого, навіть малознайомої людини, ви без праці відкриєте для себе основні якості, що відображають його внутрішній світ.

Почнемо наше дослідження на тему: "Природна форма нігтів і характер людини".Розглянемо різновиди нігтьових пластин і їх вплив на особистісні якості людей. Найпоширеніші форми нігтів можна об'єднати в такі групи.

  1. Прямокутні нігті.
  2. Квадратні нігті.
  3. Трапецієподібні нігті.
  4. Віялоподібні нігті.
  5. Овальні нігті.

Знаючи основні види нагідок, можна робити якісь висновки щодо характеру і особистісних якостей людини.

Прямокутні нігті цілеспрямованої оптимістки

Власниці прямокутної форми нігтів наділені невичерпним оптимізмом і вірою в щасливий результат будь-якої ситуації. Радіючи і отримуючи задоволення від кожної миті свого життя, такі дівчата заряджають позитивними емоціями все своє оточення. Дивовижна здатність досягати поставлених цілей, незважаючи на складності, гідна поваги. Всі негативні моменти в житті цієї людини сприймаються ним як безцінний досвід, який надалі буде корисний.

Незалежна володарка квадратних нігтів

Якщо контури вашої нігтьової пластини нагадують квадрат, то ви, швидше за все, природжений лідер, що володіє рішучістю, сміливістю і наполегливістю.Гострий розум і тонке почуття гумору роблять вас душею компанії. Люди з квадратними нігтями при вирішенні особистих і суспільних питань найчастіше покладаються на розум і дуже рідко прислухаються до голосу серця. Спокій і врівноваженість в будь-якій ситуації – головна особливість представниць подібного типу.

Енергійні особистості з трапецієподібної формою нігтів

Звужуються до вільного краю нігтики спостерігаються у сильних духом творчих людей, які мають високу самооцінку. Однак упевненість у власній правоті часом призводить до конфліктів, оскільки сперечатися з таким впертим людиною безглуздо. Люто відстоюючи свою єдино вірну точку зору, дівчина з трапецієподібними нігтями не хоче брати до уваги думки інших людей. Однак, незважаючи на це, такі самовпевнені особистості дуже вразливі і потребують схвалення і розуміння з боку своїх близьких людей. Перебуваючи в постійному русі, енергійні натури беруть активну участь у всіх сферах життєдіяльності.

Віялоподібні нігтики і тонка організація душі

Віялоподібна або Лопатоподібний форма нігтів свідчить про те, що їх власниця – прекрасна господиня і берегиня сімейного вогнища. Для такої дівчини відносини з близькими людьми понад усе.Якщо у вас нігтики розширюються ближче до кінчиків, то ви дуже вразливі й емоційні, що призводить часом до частих переживань і хвилювань. Ви любите поміркувати про сенс життя і своє призначення, хоча ці філософські питання для вас не менш значущі, ніж побутові. Відмінне почуття гумору і активність допомагають вам легко заводити нові знайомства.

Овальні нігті романтичною натури

Сентиментальні і замріяні дівчата, які живуть в придуманому світі, мають округлі нігтики. Вони схильні ідеалізувати не тільки навколишній світ, а й людей, до яких відчувають симпатію. Будучи дуже справедливою людиною, того ж вимагають від оточуючих. Власниці округлих кінчиків не терплять жорстокості і є істинними борцями за справедливість.

Безсумнівно, форма нігтів і характер тісно взаємопов'язані між собою, але при цьому необхідно чітко усвідомлювати, що мова йде про натуральні контурах нігтьової пластини, які постають перед нами від природи. Сучасна дівчина може змоделювати нігті як завгодно, надаючи їм будь-яку вподобану форму, але це не гарантує, що разом з бажаними обрисами кінчиків ви раптом знайдете абсолютно не властиві вашій натурі якості.

За зовнішнім виглядом нагідок можна визначити не тільки характер людини, а й оцінити стан його здоров'я. Багато лікарі навчилися діагностувати хвороби по нігтях. Цією цікавою темі присвячено заключний відеоролик, який містить вкрай цікаву і корисну інформацію для всіх без винятку. Дізнайтеся про себе більше, розглядаючи свій манікюр. Прислухаючись до себе, ви знайдете гармонію!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: