Водний манікюр в домашніх умовах - спосіб 2 + відео

Водний манікюр – спосіб №2

Колись я вже робила відео урок по створенню водного манікюру. Це лише один із способів його створення – класичний, тому тут я пропоную ще один альтернативний варіант створення водного манікюру в домашніх умовах. Його основна суть залишається незмінною – малюнок створюється на воді аналогічним чином, але змінюється техніка його перенесення на нігті. Тому такий варіант водного манікюру може сподобатися тим, у кого не особливо добре виходив саме цей етап. але особисто мені більше імпонує перший – він все-таки швидше за часом виконання, але менш вигідний по витраті лаків для нігтів. Але про це всім ми поговоримо трохи нижче.

Інші ідеї дизайну нігтів в коричневих тонах дивіться по тегу "Коричневий манікюр".

Водний манікюр поетапно

Для створення манікюру на воді вам знадобиться:

 1. Ємність з водою кімнатної температури
 2. Два і більше лаків для нігтів + ​​білий для підкладки
 3. Гострий предмет для створення малюнка (голка, зубочистка і їм подібні)
 4. Пінцет або щипчики,
 5. манікюрні ножиці
 6. Ватяна паличка або спеціальна паличка для дизайну нігтів з прогумованим наконечником
 7. Закріплювач для лаку

Як завжди, пропоную короткий відео урок по виконанню водного манікюру:

Якщо детально, то покрокова техніка тут наступна. Отже, ваші нігті підготовлені для створення дизайну – оброблені і підпиляні. Тоді приступимо!

 1. Покриваємо нігті в 2 шари білим лаком для нігтів і чекаємо його повного висихання. Біла підкладка створить більш яскравий дизайн, Так як водна плівка дуже тонка, і нігтьова пластина може просвічувати.
 2. Беремо вибрані для дизайну лаки і капаємо по одній краплі на воду один в одного, поки не отримаємо невеликі кола, які практично не розтікаються.
 3. Голкою або зубочисткою створюємо візерунок на цих колах. Я просто провела лінії від країв до центру і всередині закрутила їх в спіраль, щоб там теж був гарний візерунок.
 4. Далі техніка відрізняється від стандартної при водному манікюрі. Нам потрібно почекати, коли плівочка на воді повністю висохне. У мене це зайняло приблизно 15 хвилин. У цей час можна зробити аналогічні заготовки в інших ємностях з водою, щоб вистачило на всі нігті і не чекати довго висихання кожної окремої лакової плівки.
 5. Тепер пінцетом акуратно дістаємо плівку з води і даємо їй висохнути. Можна промокнути її про серветку.
 6. Докладаємо лакову плівку до нігтя і розподіляємо по контуру нігтьової пластини за допомогою ватної палички або спеціальної манікюрною палички з прогумованим наконечником (так зване копитце). Нею користуватися буде зручніше, так як вона більш жорстка, але при цьому не дасть плівці порватися.
 7. Акуратно обрізаємо зайву лакову плівку по контуру нігтя манікюрними ножицями.
 8. Покриваємо дизайн топовим лаком, який надійно скріпить нашу плівку з лаком-підкладкою.

Аналогічні дії повторюються на всіх нігтях. Я для різноманітності дизайну також додала на нього точки за допомогою Дотса.

Переваги та недоліки такого варіанта водного манікюру

 • Як я говорила вище, такий спосіб водного манікюру збільшує час створення дизайну за рахунок того, що доводиться чекати його висихання.
 • Але з іншого боку, таку заготовку можна використовувати на кілька нігтів, в той час, як не висохлу плівку тільки для одного. А це, в свою чергу, заощаджує витрати лаків для нігтів, Яких на водний манікюр йде досить багато.

Секрети водного манікюру

Про всі тонкощі і секрети водного манікюру я вже розповідала в першій статті, тому тут розповім нюанси саме цього способу створення манікюру на воді.

 1. Чим більше крапель один в одного капати на воду, тим товщі вийде плівка з лаку і тим довше їй доведеться сохнути.
 2. Чим товщі вийде плівка з лаку, тим вона буде менш еластична, відповідно її буде складно прикріпити на нігті рівно і без зазорів.
 3. При створенні малюнка на краплях проводите по лаку не з самою першою великою краплі, а на 1-2 менше, так як найперша є найтоншою і до цього часу вже може висохнути і проведення по ній в результаті зіпсує всю заготовку.
 4. Не всі лаки підходять для водного манікюру: занадто густі будуть провалюватися на дно склянки, занадто рідкі будуть утворювати дірочки. Причому не можна однозначно сказати, що лаки тієї чи іншої фірми підходять або не підходять для водного манікюру (а я бачила в мережі цілі списки брендів таких лаків): тут все виявляється тільки експериментальним шляхом.
 5. Обов'язково наносите поверх дизайну топ – інакше його збереження не гарантована навіть на кілька годин. При цьому на лак підкладку при перенесенні малюнка наносити нічого не потрібно – він повинен бути сухим!
 6. Як визначити, що плівка на воді вже висохла? Час висихання тут вам ніхто точне не скаже – це залежить від температури води, самих лаків і кількості крапельок.Тому просто періодично перевіряйте легенько, чи можна плівку на воді підчепити пінцетом. У деяких випадках при висиханні плівки вона по краях може трохи згортатися – це можна сприймати як ознаку того, що її можна вже діставати.

Якщо залишилися якісь питання, задавайте в коментарях – із задоволенням відповім! Ваша Танюша :)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: