Малюнки по мокрому гель-лаку, техніка Waterway

Візерунки по мокрому гель-лаку

Дизайн нігтів по мокрому (техніка Waterway) – це дуже популярна техніка в першу чергу завдяки тому, що дає можливість робити швидкісні експрес дизайни. Виходять вони досить симпатичні, і при цьому не потрібно особливих навичок для їх виконання, тому цілком доступні і для самостійного виконання в домашніх умовах.

Все дуже добре, але є одне маленьке АЛЕ: вам буде потрібно певний час і експерименти на підбір матеріалів як для підкладки для розтікання, так і гель-лаку для малюнка – на практиці ви помітите, що не всі вони добре справляються з цим завданням.

І тут на допомогу прийдуть спеціальні гель-лаки та гель-фарби для розтікання. Вони використовуються як підкладка для малюнка і, як правило, якісно протестовані саме на матеріалах своєї ж марки, тому з лаками для малюнка все ж доведеться експериментувати.

Тут я хочу показати один з таких матеріалів – гель-фарба з ефектом зміїної шкіри Rio Profy Melting Gel. Вона продається в баночці без кисті, як і більшість гель-фарб, масою 7 гр. Має липкий шар. У мене гель-фарба чорного кольору, але в продажу можна знайти також білу, срібну і золоту.Обмежений вибір кольору підкладки – один з мінусів таких матеріалів.

Гель-фарба дуууже густа і тягуча: ниточку матеріалу пензлем можна підняти на кілька сантиметрів. Витрата її не сильно великий, навіть якщо перекривати весь нігтик. Пігментація відмінна: одного тонкого шару матеріалу вистачить навіть контрастний колір перекрити.

Мені не зовсім зрозуміло, чому ефект має назви зміїної шкіри. Можливо, що найпростіший малюнок для розтікання – це точки, які і асоціюються зі шкірою рептилії. Такий варіант в гель-фарбі, як мені здається, зручний не тільки для перекриття всього нігтя, але саме для малюнків по мокрому на частини нігтики, які я і покажу далі.

Ось такі квіти по мокрому гель-лаку я пропоную виконати в нашому уроці:

Кольором підкладкою буду використовувати гель-лак Premiere Останній танець №0319. Це кармін-рожевий щільний колір помірної яскравості. Ідеальний для тих, хто фанатіє від відтінків рожевого!

А в відео уроці нижче ви можете подивитися процес створення дизайну і як працює ефект розтікання з моїми коментарями:

Як користуватися гель-фарбою з ефектом зміїної шкіри Rio Profy Melting Gel:

  1. Стандартно готуємо нігтьову пластину під покриття гель-лаком, наносимо базовий шар і полімеризуючись.
  2. Якщо використовувати гель-фарбу Rio Profy Melting Gel на всій поверхні нігтя, то під неї необхідно нанести один шар звичайного гель-лаку просто як підкладку, тому колір не сильно важливий. Але рекомендується все-таки вибирати темний колір під темну гель-фарбу і, відповідно, світлий відтінок – під світлу. Я ж буду використовувати її лише для малюнка, тому наношу кольоровий гель-лак в два шари і сушу в лампі.
  3. Обов'язково знімаємо липкий шар спеціальним засобом.
  4. Тепер наносимо тонким шаром Rio Profy Melting Gel. Він ну дуже густий, тому на весь ніготь мені було зручно брати кисть для градієнта, а на частковий малюнок – кисть для малювання середнього розміру. Я намалювала таким чином контури майбутніх квіток.
  5. Чи не просушуючи, ставлю по мокрому кілька крапель жовтого – це серединки квітки. А потім проводжу звужуються смужки від країв малюнка до серединки – це їх пелюстки. Зверніть увагу, що ширина пелюстки виходить рівної заокругленню на контурі.
  6. Чекаємо секунд 20 для прояву ефекту розтікання і відправляємо в лампу на 30-60 секунд для LED і на 2-3 хвилини для ультрафіолетової.
  7. Тепер можна перекривати нігтики топом. Краще використовувати вирівнюючий каучуковий топ, так як через густоти гель-фарби навіть тонкий її шар разом з малюнком створює відчутну нерівність.

Я пробувала використовувати Rio Profy Melting Gel з 5 різними марками гель-лаку: з двома з них він не захотів розтікатися, а з трьома іншими показав дуже хороший результат. Причому від густоти самого гель-лаку це сильно не залежало. А ось мої результати позитивних тестів в малюнках на типсах:

За запитами зробила відео урок по деяким з дизайнів на типсах:

Що ви думаєте, чи варто морочитися спеціальної розтікається підкладкою під дизайн по мокрому або краще робити його на звичайному гель-лаку? Чекаю вашу думку в коментарях, бувай-бувай!

Гель-фарба надана для огляду магазином krasotkapro.ru

Гель-лак надано магазином Vselaki.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: