Інтерстиль 2015 Мінську, фотозвіт з виставки

Виставка “Інтерстиль” 2015 року, фотозвіт

C 5 по 8 листопада в Мінську проходила XIV Міжнародна спеціалізована виставка індустрії краси та здоров'я "Інтерстиль". Це, звичайно, не московський Интершарм, але тут теж є на що подивитися. Я була на попередніх двох виставках, про яких писала звіти в блозі (в 2014 і 2013 роках), тому продовжу традицію і напишу про цю також.

В рамках виставки проходили спеціалізовані майстер-класи від косметологів, візажистів, перукарів і майстрів манікюру. Практично будь-яку продукцію можна було купити прямо там. Формат заходу не змінюється з року в рік, багато беруть участь постійно, але приємно було побачити на виставці і новачків. Традиційно пройшов чемпіонат Білорусі "Стиль і Краса – 2015» та міжнародний фестиваль краси "Роза вітрів HAIR-2015».

Все для манікюру на виставці Інтерстиль-2015

З приладдя для манікюру, дизайну і нарощування нігтів на виставці можна було знайти практично все: від професійних матеріалів для нарощування та модної новинки – аерографії до засобів по догляду за нігтями і звичайних лаків для домашнього використання.

Першим мені зустрівся бренд PNB зі своєю колекцією гель-лаків і класичними стартовими наборами.

Заглянула на стенд Dance Legend і ORLY. Дуже багато колекцій тут були представлені на розпродажі і в обмеженій кількості. Зате новинок представлено практично не було.

Приємно була здивована великим стенду TNL. З їхньою продукцією я познайомилася зовсім недавно, і деяких гель-лаків навіть на сайті не бачила, а тут вдалося розглянути їх на ромашках. Знайшла навіть свій кракелюр :) Приємно було побачити і окремі колекції гель-лаків Lianail. Традиційним учасником цих виставок є Irisk.

Перший раз на виставці був представлений бренд In'Garden. Про них я також писала не так давно огляд. Дівчина-консультант сказала, що вони планують вихід на білоруський ринок.

Традиційно великий асортимент можна було спостерігати на стенді Kodi

Представники E.Mi проводили цікаві майстер-класи з новинками своєї продукції, яку можна було купити прямо тут.

Приємно здивував великий вибір дизайнерських слайдеров Milv, який так популярні зараз у блогерів, я навіть придбала їх собі.

Хочеться сказати спасибі всім за виконану роботу! Сподіваюся, що з кожним роком виставка буде все цікавіше і більш насиченим!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: