Чим відрізняється гель-лак від гелю, звичайного лаку, шелаку, биогеля і гель-фарби

Відмінність гель-лаків для нігтів

Покриття нігтів гель-лаком – один з найбільш практичних способів оформлення нігтів, тому вже встиг полюбитися багатьма дівчатами. Нещодавно я вже представляла огляди гель-лаків деяких російських брендів: Nogtika і Red Carpet Manicure. У цій же статті я хочу зупинитися на особливостях даного покриття, так як багато хто все ще плутають його з гелем, гель-фарбою, биогелем, звичайним лаком або з шелаком.

Чим відрізняється гель-лак від звичайного лаку?

Звичайний лак для нігтів – це кольорове покриття, яке тримається на нігтях зовсім недовго: від 3 до 5 днів. Звичайним лаком хоча б раз в житті користувалася будь-яка дівчина і добре уявляє, що це таке і як його наносити. Різноманітність лаків просто величезна: можна знайти і спеціальні лікувальні лаки, і лаки з різними ефектами, наприклад, кракеллюр, матовий, пісочний, магнітний та інші, а також лаки з доповненням у вигляді блискіток, шиммера і так далі.

Гель-лак – це щось середнє між звичайним лаком для нігтів і гелем для нарощування, саме тому він має таку назву. Основна мета, яка ставилася при його розробці – це поєднання в ньому всіх найкращих властивостей обох покриттів: тобто стійкість і колір.І цього, безсумнівно, вдалося досягти! Зовні гель-лак нічим не відрізняється від звичайного лаку: він продається в таких же пляшечках з пензлем і наноситься на нігті точно так же. Ось тільки щоб гель-лак застиг, його необхідно потримати 2-3 хвилини в ультрафіолетовій лампі. За рахунок властивостей, отриманих від гелю, збільшується термін носіння такого покриття до трьох тижнів. Однак слідом за цим з'являються і свої недоліки: більш тривалий і складний процес нанесення, велика вартість, меншу різноманітність кольорів і ефектів. Зняти гель-лак з нігтів також складніше, звичайної ЖСДЛ тут не обійтися.

Відмінність від гелю

Також цікаве питання, адже бувають і кольорові гелі, тоді в чому ж між ними різниця? Головна відмінність – це призначення покриття. Гель, в тому числі і кольоровий, служить для подовження нігтьової пластини, в той час як гель-лак – це просто довгострокове покриття. Тому і технологія нанесення у них зовсім різна. Про те, як проводиться моделювання нігтів гелем можна прочитати тут. Загальна ж у цих матеріалів – це полімерні властивості, а також використання базового і топового шару для нанесення.

Відмінність від биогеля

Обидва матеріали – гель-лак і біогель – є штучними. Вони знімаються за схожою технологією, не вимагають опіла. Головна відмінність в тому, що біогель використовується для зміцнення нігтьової пластини, позбавлення від ламкості (тільки якщо ми говоримо про натуральний біогель) і найчастіше має прозору текстуру. Техніка нанесення биогеля також відмінна і більше схожий на нарощування нігтів, хоча нігтьова пластина при цьому практично не подовжується.

Відмінні риси від гель фарби

Гель-лак і гель-фарба насправді дуже схожі матеріали і, в цілому, можуть використовуватися в якості замінника одне іншого. Гель-фарба це пластичний сильно пігментований гель, який продається в баночках без кисті. Він має більш щільну текстуру і колір, ніж гель-лак, але по консистенції вони дуже схожі. Гель-фарба найчастіше використовується для промальовування дизайну при нарощуванні нігтів. І той і інший матеріал полімеризується в лампі, мають липкий шар, який видаляється спеціальним засобом.

Різниця між шелаком

Це, мабуть, саме часто зустрічається оману, коли шелаком називають будь-який гель-лакове покриття.В реальності ж шелак (shellac) – це той же гель-лак, але виробництва фірми CND, яка однією з перших вийшла на даний ринок і завоювала широку популярність, в зв'язку з чим і утворилася така плутанина у визначенні назви.

Сподіваюся дана стаття розставила всі крапки над "І" у тих, хто встиг заплутатися в гель-лаках. А я на цьому прощаюся з вами, до зустрічі!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: