Види щіточок для туші

Види щіточок для туші: 10 варіантів

Ефект від туші, будь то розділяє або туш, на 90% залежить від правильно підібраного щіточки

Багато дівчат часто задаються питанням, як зробити пишні вії тушшю або як подовжити вії за допомогою туші. Але при цьому вони забувають про головне: успіх залежить не тільки від формули, але і від аплікатора. Ми представимо вам 10 основних видів щіточок для туші, а також розповімо, на що вони здатні.

Силікон або пластик?

Силіконова щіточка для туші більш ефективна і зручна, ніж пластикова. Вона підкручує і розділяє вії, з її допомогою дуже комфортно наносити засіб. Якщо ваші вії м'які, швидше за все, вони плутаються. Тому ми рекомендуємо вам щіточку-гребінець з м'якими ворсинками або спеціальний гребінець для вій. А жорсткі вії краще розчісувати пластикової щіточкою з жорсткою щетиною.

форми щіточок

  • пряма

Пряма щіточка – класичний варіант, за допомогою якого ви просто підкреслите природну красу ваших вій, фарбувати їх від коренів до кінчиків. Залежно від бажаного ефекту ви можете самі вирішити, який густоти і довжини вона повинна бути.

  • овальна

Туш для об'єму має щіточку овальної форми.Вона підходить дівчатам, у яких рідкісні вії. Така форма дозволяє створити той самий "ляльковий" погляд. Для довгих вій вибирайте більшу і довгу щіточку, а для коротких – поменше (щоб захопити кожен волосок).

  • злегка вигнута

Підкручуюча туш має злегка вигнуту щіточку, яка хоч і загинає вії, але створює натуральний ефект. Використовуйте її для ранкового і денного макіяжу очей.

  • вигнута

Вигнута щіточка добре підкручує вії і додає їм об'єм. Якщо ви хочете створити спокусливий погляд, використовуйте її в комплекті з подовжує тушшю.

  • Вигнута з різноспрямованими ворсинками

Вигнута пензлик з ворсинками, спрямованими в різні боки і мають різну довжину, – порятунок для дівчат з неслухняними віями. Вона дозволяє швидко привести їх у порядок: розчесати, зафіксувати і фарбувати.

  • Конусоподібна або з подвійною спіраллю

Туш має конусоподібну щіточку або щіточку з подвійною спіраллю. За рахунок різної довжини ворсинок, зменшуються до кінчика, вони повторюють форму вій, добре розділяючи і профарбовуючи кожен волосок від коренів до кінчиків.

  • Дві щіточки в одній туші

Двостороння туш пропонує дві різні щіточки. Одна потрібна для нанесення прозорої туші в якості бази, це вона розчісує, додає об'єм і подовжує вії одночасно. А друга пензлик, володіючи тими ж ефектами, ще й прикрашає вії в насичений колір.

  • У формі вісімки

Щіточка у формі цифри вісім створена для того, щоб добре фарбувати вії – особливо ті, які розташовані у внутрішнього і зовнішнього куточка ока. Зазвичай дістати до них найскладніше, і дівчата всіляко піднімають або нахиляють голови, щоб домогтися результату. З такою пензликом проблем більше не виникне.

  • плоска

Силіконова плоска щіточка, яка практично не має щетинок, призначена для створення миттєвого об'єму і додання віям насиченого кольору. Така щіточка відмінно підійде для техніки "отпечативанія" туші біля коріння.

  • кругла

Кругла щіточка хоч виглядає як булава, але буває дуже корисною. Вона ретельно фарбує кожну волосинку, підкручує і подовжує його. Якщо у вас достатньо часу, то з її допомогою ви досягнете ефекту накладних вій. Крім того, їй зручно фарбувати зовнішні і внутрішні куточки очі.

А яка щіточка підходить вам? Поділіться в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: