Види нарощування нігтів

Види нарощування нігтів

Сьогодні така косметична процедура, як нарощування нігтів, для прекрасної статі є досить поширеною і практично кожна п'ята дівчина звертається до майстрів, щоб зробити нігті красивими і міцними.
Існує кілька варіантів нарощування нігтів такі, як нарощування за допомогою акрилу, гелю, шелаку і ін. Найбільш поширені види – це акрил і гель.

До плюсів нарощування нігтів заслуговує відносити той факт, що після процедури про боргом домашнього догляду за нігтями можна забути. Досить користуватися кремами для догляду за кутикулою і руками в цілому.
Лак на штучному покритті зберігається триваліше, ніж на власних нігтях, а це, безсумнівно, величезний плюс для жінок, у яких трохи вільного часу.

Одним з перших видів такого манікюру є нарощування на форми. Це важкий, перевірений часом і швидкий спосіб нарощування. Такий вид манікюру дозволяє експериментувати з формою, довжиною і дизайном нігтя. Але все частіше майстри відмовляються від нарощування на форми акрилом, так як цей матеріал токсичний і виділяє не дуже приємний запах хімікатів.

 Ламкість нарощених нігтів – досить рідкісне явище на відміну від ламкості природних. Акрилове покриття наноситься не товстим шаром, однак, воно дуже міцне. Зламатися нігті можуть лише в тих випадках, якщо жінка часто кудись поспішає, дуже хвилюється, а також, якщо довжина нігтів досить велика.

У вагітних дівчат нерідкі випадки відшаровування нігтів, в зв'язку з цим нарощені також можуть ламатися, але не завжди це буває саме так. Мінус акрилового покриття в тому, що під шаром нарощених нігтів свої стають ламкими, і в подальшому, після зняття акрилу, потрібен серйозний догляд за нігтями, щоб відновити їх. Виходячи з цього, рекомендується робити перерви в нарощуванні.

У чому ж плюси акрилового нарощування нігтів? А в тому, що таке покриття виглядає природно, його можна носити навіть без нанесення лаку, а також можливо намалювати довільний малюнок. Крім цього акрил не реагує на перепади температур, легко знімається, і навіть при появі пошкоджень імовірна, швидка корекція нігтя.

Альтернативне акриловому нарощування стало гелеве. Полімерний гель виготовляють вже пофарбованим в різні забарвлення, це говорить про те, що можна не витрачатися на покупку лаків, а ходити з уже кольоровими нігтями.Також гель закріплює природні нігті і має бактерицидні властивості.

До плюсів такого покриття можна віднести ще й те, що нігті будуть більш гнучкими, ніж при акриловому покритті, тому і тріщини на нігтях з'являються вкрай рідко.

Мінусом гелевого покриття нігтів можна вважати те, що гель може швидко пожовтіти. Якщо з'явилася тріщина на нігті, то ремонт її буде нелегким – доведеться повністю знімати все покриття і виробляти нарощування заново. Видалення гелевих нігтів досить ємна і довга робота, своїми силами краще цього не робити. Гелеве покриття доводиться повністю спилювати, що займає деякий час, а також не зовсім приємно для власниці даного манікюру.

Якщо дівчина все ж зробила особистий вибір на користь нарощених нігтів, то заслуговує всерйоз ставитися до вибору майстра. По-перше, в кабінеті кваліфікованого фахівця обов'язково повинні висіти сертифікати, які говорять про проходження спеціальних курсів. Як правило, ціна за послуги манікюру найчастіше залежить від ступеня кваліфікації майстра.

По-друге, в відмінному салоні повинні бути як мінімум три варіанти обробки інструментів – рідкі і сухі засоби, а також ультрафіолетові лампи.

По-третє, варто звертати увагу на якість гелю і акрилу, можна навіть поцікавитися про наявність сертифікатів якість того чи іншого матеріалу. І, звичайно ж, не варто вестися на низький цінник і плакати, кричущі про те, що тільки в цьому салоні можна отримати "супер міцні і ніколи не ламаються" нігті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: