Весняні квіти на нігтях

Весняний дизайн нігтів

Не важливо, яка погода на вулиці і яка зараз пора року, головне, щоб у вас в душі завжди була весна. І таке прекрасне весняний настрій можуть подарувати не тільки близькі і рідні люди, але і створений своїми руками дизайн нігтів.

Барвистий і яскравий манікюр з намальованими вручну квітами, буде насичено виглядати з будь-яким вашим чином. А навчитися створювати в домашніх умовах подібні шедеври, досить легко. Вам всього лише необхідно відкрити цей відео урок і подивитися, як професіонали малюють весняні візерунки.

Існує кілька способів і варіантів створити малюнки на нігтях. Для вас, як для початківців, представлені найлегші малюнки, які мило виглядають в тандемі з манікюром.

Що стосується відтінків, то тут ваша фантазія не обмежена. Можна використовувати різноманітні кольори. Але для того щоб що-небудь зобразити, вам стане в нагоді спеціальний набір для нейл-арту, а також базові лаки, акрилові фарби. З таким переліком необхідних манікюрних інструментів, робота буде легкою, цікавою і швидкою.

Процес створення даного манікюру буде простим, і ви в підсумку створите оригінальні візерунки, які не схожі на ті, які створюються в відео-уроці. Весняний манікюр освіжить ваш образ і підніме настрій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: