Новинки косметики Maybelline New York 2016

Весняні прем'єри Maybelline New York

Помада для брів, консилер в стик і інші новинки марки, повз яких складно пройти

Навесні 2016 Maybelline запускає кілька гучних прем'єр. По-перше, тональний крем Affinitone, палітра відтінків якого створена спеціально для російських жінок, тепер виходить з оновленою формулою. У складі з'явилися надійні зволожуючі компоненти – вітамін Е і Арганова масло. По-друге, в сімействі тональних засобів Affinitone з'явилося поповнення – консилер у вигляді компактного стіки (випускається в чотирьох відтінках).

Світловолосі дівчата, які мріють про шикарні бровах Джіджі Хадід, тепер на крок ближче до своєї мрії: цієї весни один з головних бестселерів марки – туш для брів Brow Drama – став продаватися у відтінку Dark Blond. Починаючи з квітня, в лінійці Brow Drama з'явився ще один продукт, який також заслуговує славу революційного – помада для брів, яка надає їм більш виразний відтінок одним рухом. Засіб підійде навіть новачкам – дівчатам, які раніше для догляду за бровами використовували хіба що пінцет.

З інших примітних новинок – рум'яна Master Blush, які виходять в чотирьох відтінках ( «Рожеве дерево», «Рожевий бурштин», «Кораловий риф» і «Бронзовий пісок») і стійкий ультрачорний лайнер Colossal Kajal, за допомогою якого можна малювати зразкові «котячі очі ».

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: