Весільний смоки айс: 13 фото ідей димчастого макіяжу очей нареченої

Весільний макіяж смокі айс

Зазвичай під смоки айс увазі яскравий вечірній макіяж з переходом від світлих відтінків до більш темним. Чи може він стати частиною ніжного образу нареченої?

Всі наречені різні, але в більшості своїй вони, продумуючи образ, вибирають природний макіяж, а від сміливих б'юті-рішень – в їх числі і смокі – відмовляються. У той же час саме ефект димки – один з основних способів отримати більше виразний і глибокий погляд. У цьому матеріалі – докладніше про прийоми, які дозволять створити такі smoky eyes, які підійшли б будь-нареченій.

В яких відтінках зробити весільні smoky eyes?

Нехай чорний колір в цьому випадку буде під забороною. Це ж допоможе уникнути можливих помилок – наприклад, занадто сильного затемнення, який буде вносити дисгармонію в світлий весільний образ з білою сукнею.

  • Якщо і використовувати темні відтінки, то лише ті з них, які можна розтушувати до напівпрозорої димки. Це коричневий, темно-синій, болотний, смарагдовий, бордовий, сливовий. Такі тіні набирайте на кисть в невеликій кількості – багато чого не треба, щоб вийшов гарний ефект смоки.

  • Більше уваги приділіть середнім тонам.Йдеться про нейтральний taupe, сірому, горіховому, бронзовому, мідному. До речі, сяючі текстури з легким шіммери будуть, мабуть, найкращим вибором – з тієї причини, що вони не «лягають» на шкіру таким щільним шаром, як матові. Це їх властивість якраз і буде до місця в весільному макіяжі.

  • А світліші тіні з мерехтливими частинками знадобляться любителям відблисків, завдяки яким мейкап крім додаткового блиску набуває 3D-об'єм. Втім, вони ж можуть послужити і базою для smoky eyes. Щоб такі тіні буквально зливалися з шкірою, вибирайте не білий відтінок, який, як правило, на її тлі сильно виділяється, а щось більш м'яке – «рожеве золото», кремовий, колір шампанського.

Весільні смоки для зелених очей: ФОТОінструкція

Щоб вийшли smoky eyes, зовсім не обов'язково створювати класичний перехід від світлих тіней у внутрішніх куточків очей до темних, майже що чорним, – у зовнішніх. Якщо вам здається, що у весільному образі це буде занадто, можна піти іншим шляхом. Досить легкої димки тіней на століттях.

Підготуйте шкіру повік, використовуючи праймер, який вирівняє поверхню шкіри, знежирити її і поліпшить «зчеплення» з шаром тіней.Потім по всій поверхні століття розподіліть базовий відтінок – нейтральний бежевий.

Попрацюйте зі складкою: нанесіть в цю область трохи «теплих» рожево-коричневих тіней, щоб злегка затемнити ділянку і додати мейкапу обсягу і глибини. Цей же відтінок розтушуйте у зовнішніх куточків очей.

Більш ніжні рожеві тіні з шіммери нанесіть на рухому повіку – нижче складки.

Окресліть внутрішній контур очей коричневим олівцем-кайалом. Також підведіть їм лінію росту вій ближче до зовнішніх куточків очей на верхньому столітті. Пом'якшити лінію, використовуючи щільну кисть.

Завершіть макіяж очей, фарбувати вії чорною тушшю в два шари.

Smoky eyes для нареченої з блакитними очима

Нанесіть на повіки шар бази.

Нейтральні «тілесні» тіні вам не знадобляться. Замість цього розтушуйте по всій поверхні рухомих століття сіро-коричневий відтінок taupe. Їм же виділіть лінію росту вій на нижніх століттях.

Внутрішній контур по слизової обведіть за допомогою чорного або темно-коричневого кайала.

Невелика кількість золотистих тіней використовуйте на середині верхньої повіки, щоб створити відблиск.

Подкрасьте вії чорною або коричневою тушшю.

Весільний глянсовий макіяж смокі айс для карих очей

Після нанесення праймера розподіліть по шкірі вік бежеві тіні.

Висвітліть внутрішні куточки за допомогою тіней з шіммери. Створіть перехід до більш темного відтінку ближче до зовнішніх куточків, використовуючи сливові, бордові або сірі тіні. Растушуйте їх так, щоб покриття вийшло напівпрозорим, а кордони нанесення не було видно.

Краплю блиску або денного крему для обличчя нанесіть на середину рухомого століття.

В кінці скористайтеся тушшю для вій.

Якщо ви – прихильниця глянцевих smoky eyes, перш ніж робити їх частиною весільного образу, перевірте, як вони поєднуються з обраним сукнею.

А ви б додали в свій весільний макіяж smoky eyes? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: