Весільний манікюр з короткими нігтями

Весільний дизайн на коротких нігтях

Як відомо зараз в моді короткі нігті і якщо вам здається, що на весілля обов'язково необхідно робити білосніжний манікюр на довгих або нарощених нігтях, то ця думка помилкова. Подивіться відео урок, і ви побачите, як неймовірно красиво виглядає ніжний весільний манікюр на коротких нігтях.

Тому не потрібно спеціально йти в салон і нарощувати нігті, просто використовуйте свої. Але перед цим їх потрібно підрівняти під одну довжину, обрізати кутикулу, зробити масаж рук і нанести зволожуючий засіб на руки. Таким чином, ви зможете підготувати свої руки до весільного дизайну.

З чого ж почати створювати такий манікюр? Перш за все, вам буде потрібен рожевий лак. Він знадобиться в якості основи. Потім приготуйте білий лак, пензлик для малювання або голочку. Рожевий лак краще беріть з перламутром, він додасть вишуканості в образ.

Як тільки ви завдали основу – безбарвний лак, після його висихання накрасьте нігті рожевим лаком. Далі візьміть пензлик і дотримуйтесь правил відео уроку, щоб красиво намалювати квіти. Для подібного принта, можна змішати білий з бежевим лаком, тоді в цілому манікюр вийде стриманим і спокійним.

Після того, як квіти на нігтях готові, нанесіть закріплює лак, щоб ваш манікюр радував вас довгий час. Як бачите, весільний манікюр на коротких нігтях виглядає нітрохи не гірше, ніж на довгих нігтях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: