Великий попит: інтерв'ю з топовим б'юті-блогером Віка Koffkathecat

Великий попит: інтерв'ю з топовим б'юті-блогером

Віка Koffkathecat відповідає на непрості запитання редакції

Як ви стали б'юті-блогером?

Я з дитинства мріяла працювати в сфері б'юті, хоча в ті роки, звичайно, такого поняття ще не існувало. Перед тим, як зважитися запустити свій відеоканал, я довго вивчала західні б'юті-блоги. В один прекрасний день я зрозуміла, що мені теж є, що сказати світові – і просто натиснула на кнопку «запис», не сумніваючись ні секунди.

Як проходить звичайний день б'юті-блогера?

Я завжди починаю свій день з вівсянки, чашки кави і перегляду інстаграм-стрічки. Після цього починається робочий процес: спокійні дні випадають вкрай рідко, тому що я трудоголік, і у мене кілька робіт. Днем я веду заняття з макіяжу і проводжу майстер-класи, а знімаю і обробляю відео ночами. Вечори я проводжу вдома з сім'єю, або йду на б'юті-івент.

Скільки у вас вдома косметики і як ви робите із засобами, які не підійшли?

У мене вдома цілий склад косметики, яка зберігається в переповнених комодах, робочий стіл завалений гірками коштів, розподілених за темами. Те, що не підійшло, відкладаю в окремі коробки і роздаю подругам. Правда, їх квартири вже теж завалені б'юті-засобами, так що вони не завжди готові прийняти нову порцію – лаки для нігтів, наприклад, вже не беруть.

Головні міфи про б'юті-блогерів, які на ділі виявилися неправдою

Багато хто вважає, що б'юті-блогери – дурні і поверхневі люди. Буває всяке, але у російських б'юті-блогерів, як правило, є вища освіта, у деяких – докторські ступені, серед нас навіть є політик! Популярні б'юті-блогери часто перетворюють хобі в роботу, а деякі роблять частиною сімейного бізнесу. Чи на таке здатні дурні люди.

Звідки ви берете ідеї для нових відео?

Здебільшого – від своїх передплатників. Вони ніколи не дають мені нудьгувати і часто підкидають нові ідеї.

Як зняти гарне б'юті-відео?

Правил багато, але майже всім я не дотримуюся. Якість зйомки і монтажу дуже важливо, але, мабуть, головна порада звучить так: будь собою і роби те, що тобі подобається!

Речі, які необхідні початківцю б'юті-блогеру?

Не так важливо, на яку камеру ти знімаєш – важливіше, як ти це робиш. Б'юті-блогер повинен бути харизматичним, працьовитим і відданим своїй справі. Решта – справа наживна. Сьогодні багато хто починає блог з обігу в піар-агентство і відразу вкладають в процес купу грошей. Але втримати аудиторію таким способом вдається одиницям.

Чи є якийсь універсальний рада для тих, хто в собі не впевнений, але хоче займатися б'юті-блогінгом?

Ідеальний рада для початківців б'юті-блогерів звучить так: просто встаньте з крісла. Дуже добре працює!

Чим ви займаєтеся, крім ведення блогу?

Уже кілька років веду заняття з макіяжу, проводжу відкриті майстер-класи для своїх глядачів і платні уроки для візажистів. Мабуть, це улюблена частина моєї роботи.

Якщо у вас якийсь універсальний образ, які ви створюєте найчастіше?

У будь-якій незрозумілій ситуації робіть «фреш-лук», як у Міранди Керр: свіжий тон, персикові рум'яна, природні брови і легкі локони йдуть всім!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: