Гарний вечірній макіяж для блакитних очей з фото: як зробити

Вечірній макіяж для блакитних очей: 5 ідей

Які засоби, прийоми і відтінки використовувати, щоб підкреслити блакитні очі в вечірньому макіяжі? Розповідаємо в подробицях і даємо кілька покрокових макіяж-інструкцій

Зробити акцент на блакитні очі в макіяжі – це справа техніки і знання відповідних відтінків. Сміливо проведені лінії, незвичайні штрихи, яскраві кольори і їх поєднання, оригінальні деталі – ось що відрізняє денний макіяж від вечірнього. І при роботі зі світлими блакитними або сіро-блакитними очима, які зазвичай мають напівпрозорий відтінок, це потрібно обов'язково брати до уваги. Які варіанти вечірнього макіяжу легко створити самостійно, маючи під рукою покрокову інструкцію?

Землисті smoky eyes

Базовий варіант красивого вечірнього макіяжу для блакитних очей виконують в натуральних бежево-коричневих відтінках. Вони контрастують з пастельній блакиттю очей, однак контраст виходить м'яким, він робить погляд холодних блакитних очей трохи тепліше. Використовуйте тіні з ледь помітним шіммери: у внутрішнього куточка очей – світлі, пісочного отттенков, а у зовнішнього – насиченого шоколадного кольору. А тонка чорна стрілка, проведена уздовж лінії росту вій, до того ж візуально «витягне» і збільшить очі.

Cat eye кольору сливи

У макіяжі блакитних очей традиційно радять використовувати відтінки з фіолетовою гами. Але ніжна бузкова пастель для вечірнього макіяжу чи підійде: досить яскравий акцент з її допомогою не створити. Так що в хід повинні йти виразні сливові кольору. Наносите темні сливові тіні на повіки у зовнішніх куточків очей з розтушовуванням в складку століття і «розтяжкою» у напрямку до скронь. Злегка загострити пляма тіней на краях або доповніть серпанок графічні і досить широкими стрілками чорного кольору, щоб отримати повноцінний макіяж cat eye.

сині стрілки

Найважливіше – створити виразний контраст, який дозволить зробити на очі акцент, блакитнооким все-таки можна використовувати в макіяжі відтінки з синьою гами. Перевагу віддавайте яскравим аметистовим, а також темним – відтінкам нічного неба. Саме вони в поєднанні з блакитною прозорістю очей дозволять отримати особливо виразний макіяж. Цими квітами малюйте графічні, чіткі стрілки з акуратним, гострим «куточком», а потім сріблястим кайалом підкреслюйте слизову.


Рожеве золото

Якщо робити акцент на блакитні або сіро-блакитні очі за рахунок затемнення не хотілося б, на допомогу прийде такий модний відтінок, як рожеве золото.Нанесіть його на всю поверхню століття (не тільки на рухому) напівпрозорим шаром, а потім – для більш виразного результату – в складку додайте мерехтливі тіні мідного відтінку. Не забудьте про ретельну растушевку, без якої не обійтися в макіяжі з використанням тіней.


бордова серпанок

Блакитний колір теоретично добре поєднується з червоним. І в макіяжі блакитні очі червоними тінями або підведенням теж можна підкреслити. Але це справа ризикована: без належного майстерності результат вийде не таким, яким його хотілося б бачити. Це буде червона пляма на столітті плюс втомлений, хворобливий погляд. Набагато менше ризику – при роботі з глибоким, насиченим бордовим відтінком. Досить просто «димки», щоб отримати яскравий вечірній макіяж блакитних очей. Ще красивіше він стане в тому випадку, якщо «серпанок» доповнити чорною підводкою контуру очей.

Вечірній макіяж для блакитних очей: інструкція

  • Нанесіть праймер для повік.

  • Візьміть штучну кисть. Плоскою стороною розподіліть світлі тіні (наприклад, кольору слонової кістки) на 2/3 рухомого століття, чистої пензлем оттушуйте краю.

  • Чорними тінями підведіть 1/3 нижньої повіки і виведіть лінію до складки верхньої повіки.

  • Заповніть зовнішній кутик ока чорними тінями і стушкувати чистої пензлем перехід між квітами, а також пом'якшити відтінок у зовнішнього куточка.

  • Плоскою натуральної пензлем зробіть розтяжку кольору: використовуйте, наприклад, світло-бежевий, сірий, коричневий і чорний відтінки, заповнюючи кожним приблизно по чверті рухомого століття. «Підсвітите» куточок ока і зону під бровою світлими сатиновими тінями. Також растушуйте коричневі тіні по нижній повіці.

  • Пухнастою натуральної пензлем растушуйте коричневий колір в складку століття, фарбуйте вії тушшю.

Для тих, хто тільки починає освоювати тему макіяжу, ми підготували детальний видеоурок по мейкапу для блакитних очей.

А яким макіяжем свої очі підкреслюєте ви? Поділіться своєю думкою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: