Відео-урок: легкий манікюр на воді

Вчимося техніці манікюру на воді

Зараз техніка водного манікюру не менш популярна, ніж знаменитий французький манікюр. І не дивно, оскільки в процесі створення можна скільки завгодно експериментувати і завжди вийде унікальний малюнок. Також можна втілити найсміливіші свої фантазії, які здивують вас і ваших близьких. Загалом, якщо ви ще не знаєте, що таке водний манікюр, настійно радимо його спробувати на собі, і ви точно не пошкодуєте!

Даний манікюр можна легко зробити у себе вдома і при цьому ви не витратите на це багато часу. Для цього знадобиться звичайна гуртка з чистою простою водою. Зауважимо, що вода повинна бути холодна. У неї поміщають по черзі кілька крапель різних кольорів лаку. Тут важливо, щоб вони гармоніювали між собою. Наприклад, можна поєднувати білий з синім, як видно в уроці. Потім зубочисткою робимо розлучення на поверхні води, виходить гарний візерунок.

Далі щоб не забруднитися, покриваємо шкіру навколо нігтя скотчем або змащуємо її дитячим кремом. Потім повільно опускаємо палець в готову рідина, тримаємо його так кілька секунд, прибираємо плівку, яка утворилася на воді, і витягуємо палець.

У тому випадку, якщо для вас цього не достатньо, то можна на поверхні нігтя намалювати квіточки або прикрасити все це блискітками або ж намистинками. На цьому все. Звичайно ж, не забуваємо користуватися закрепителем, для того щоб водний манікюр радував нас довше!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: