Вчимося малювати на нігтях візерунок "Листочки".

Вчимося малювати на нігтях візерунок “Листочки”.

Настала черга ще одного заняття з малювання на тренувальних картах для розпису нігтів. І на даному уроці хочу представити Вам кілька варіантів виконання візерунка з листочками. Спробувавши намалювати їх на тренувальних листах, потім Ви запросто зможете використовувати ці листочки як елемент дизайну нігтів. Трохи фантазії – і їх можна красиво розмістити в композиції на ногтікі. Ну не будемо зволікати, беремо всі необхідні матеріали і починаємо нашу тренування.

І для початку давайте зберемо всі необхідні для уроку матеріали. І перше, що Вам знадобиться – це звичайно ж сама карта. Тому я пропоную Вам завантажити картинку зліва, а саме такі візерунки листочків ми сьогодні і будемо виконувати, і роздрукувати її. Якщо у Вас немає можливості або великого бажання цього робити, тоді просто візьміть чистий аркуш паперу, бажано в клітинку, так простіше стежити за правильністю малюнка. Також під рукою Вам необхідно мати набір акрилових фарб, кисті для дизайну нігтів, стаканчик з водою для їх споліскування і серветку для витирання, щоб не псувати кисті і не змішувати кольору. Чи готові? Тоді перейдемо безпосередньо до виконання даних малюнків.

Техніка виконання візерунка "Листочки"

Як Ви можете бачити на картинці, дана тренувальна карта допоможе нам освоїти техніку виконання візерунків з листочками і їх комбінації. Однак тут представлена ​​лише найменша частина того, які дизайнерські візерунки можна придумати з листочків. З них виходять не тільки якісь самостійні малюнки, але також листочки ідеально підходять для доповнення інших дизайнів, особливо з квітами. А на тренувальному аркуші ми спробуємо намалювати все зо три не дуже складних візерунка.

1. На першому ряду тренувальної карти будемо малювати гілочку з трьох листочків. Ви можете використовувати акрилові фарби будь-якого кольору для тренування, проте при дизайні нігтів краще, щоб листочки все-таки були зеленими! Починаємо малювати з того, що ставимо чорний мазок найтоншої пензлем – на ньому буде триматися наша гілочка. Для промальовування листочків візьміть кисть товстіший. Намалюйте спочатку контури листочків, а потім зафарбуйте простір всередині. Коли акрилова фарба підсохне, знову візьміть тонку кисть і жовтою фарбою проведіть одну довгу смужку по центру аркуша і по три з кожного боку коротший – це жолобки листочка.Повторіть для закріплення малюнок до кінця ряду.

2. Наступний візерунок дуже схожий на попередній, але більше нагадує конюшина – заповітний трилисник, який обіцяє щастя. Починає малювати аналогічно – з невеликого чорного мазка. Далі беремо кисть товстіший і малюємо контури-сердечка, потім зафарбовуємо їх серединку. А після того як червоний підсохне цієї ж пензлем малюємо всередині листочків жовті крапельки, як це зображено на карті. Також повторіть вправу до кінця ряду.

3. третій малюнок, Мабуть, буде найскладнішим і тривалим за часом виконання, так як крім листочків, тут необхідно буде намалювати ще й безліч завитків. Але для тих, хто регулярно виконує заняття в цій рубриці, це не повинно скласти великих труднощів. Отже, починаємо з того, що тонким пензлем малюємо великий чорний полуовал. Якщо Ви розпечатували карту, то його слід просто обвести. Далі більш товстої пензлем малюємо 5 зелених листочків за тим же принципом, як малювався перший ряд. Потім жовтим прорисуйте на них жолобки у вигляді краплі і тонкої лінії, як зображено на прикладі. Тепер необхідно декорувати нашу гілочку різної довжини завитками.Не буду детально описувати як малювати кожен з них, просто повторюйте як на зображенні. Хочу лише порадити, що починати краще з тих, що товстіший та достовірніше, а потім доповнювати більш дрібними деталями.

На цьому наш сьогоднішній урок закінчений. В підсумку його виконання ми навчилися малювати листочки на гілочці, ще раз потренувалися в роботі з різними кистями і малюванні завитків. Загалом, сподіваюся час було витрачено не дарма. Залишайтеся з нами і до нових уроків!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: