Тіні з шіммери для повік - фото та ідеї макіяжу тінями з шіммери

Варіанти макіяжу з тінями з шіммери

Багато дівчат не ризикує використовувати тіні з шіммери, навіть не підозрюючи про багатофункціональності цього б'юті-засоби. Розповідаємо, як їх можна використовувати

стрілки

Намалюйте стрілки за допомогою високопігментовані тіней з шіммери (наприклад, Moondust від Urban Decay) і спеціальної пензлем для контуру століття (ідеальна – Eyeshadow Contour Brush від Urban Decay). Наберіть побільше пігменту і проведіть стрілку по лінії росту вій. Попередньо нанесіть праймер для повік (найстійкіший – Eyeshadow Primer Potion від Urban Decay), щоб тіні не обсипалися.

Макіяж на кожен день

Тіні з шіммери – відмінний варіант для щоденного макіяжу. Головне правило – їх варто добре розтушувати, і тоді вони додадуть погляду свіжість і підкреслять їх колір. Спробуйте рідкі тіні з шіммери (наприклад, Full Metal Shadow від YSL) – їх зручно розтушовувати за допомогою аплікатора, як у блиску для губ).

Smoky eyes

Класичні smoky eyes обов'язково повинні бути з використанням тіней з шіммери. Помічник в створенні димчастого макіяжу очей – чотирьохкольорові тіні для повік Color Riche Quadro у відтінку «Срібний шовк». Матовий відтінок – темно-сірий – наносите як базу на все віко, а потім створюйте smoky eyes за допомогою трьох металевих відтінків і пігментів з шіммери.

вечірній макіяж

Якщо немає часу довго вимальовувати стрілки або нашаровувати тіні для вік різних відтінків, просто щільним шаром нанесіть тіні з шіммери і підкресліть вії тушшю – ефектний макіяж очей готовий. Для таких експериментів ідеально підійдуть «гібридні» тіні з шіммери Eyes To Kill Eyeshadow від Giorgio Armani. У них поєднуються кілька пігментів з блискітками, що дозволяє швидко створити вечірній макіяж очей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: