Вальгусна шина (ортопедична) для корекції великого пальця ноги: способи носіння різних видів

Вальгусна шина: показання та протипоказання до застосування

Для захворювання, відомого як "кісточка" на нозі або вальгусна деформація стопи, був розроблений ортопедичний, коригувальний фіксатор. Зсув великого пальця на нозі і випинання неестетіческой шишки спостерігається після травм і незручною вузької взуття, у людей з надмірною вагою і низькою щільністю кісток, при остеопорозі.

Важливий і генетичний фактор передачі порушення у спадок. Для вирішення проблеми застосовується метод стяжки, для лікування використовується спеціалізована вальгусная шина, коректор або бандаж. Залежно від ступеня вираженості деформації стопи або наявності плоскостопості у пацієнта лікар визначає подальше лікування.

На початковому етапі воно проводиться з використанням коригувальних фіксаторів, якщо виявляються явні симптоми "кісточки" на нозі:

 • тяжкість в ногах і втома;
 • випинання суглоба;
 • натоптиші і мозолі;
 • біль і набряклість нижніх кінцівок;
 • викривлення поперечного зводу стопи.

У деяких випадках корекція вальгусной деформації стопи не проводиться, потрібно тільки хірургічне видалення пошкодженої ділянки.

Протипоказання до застосування ортопедичних бандажів і шин тежіснують:

 • порушення кровообігу;
 • ревматизм;
 • подагра;
 • артрит;
 • цукровий діабет;
 • набряклість нижніх кінцівок;
 • дерматологічні захворювання;
 • погано загоюються рани після операції з видалення вальгусной деформації.

Приймати рішення про призначення вальгусной шини або силіконового фіксатора, шарнірного бандажа має право тільки лікар ортопед або хірург після повного обстеження і точного діагнозу з визначенням ступеня захворювання, пов'язаного з деформацією кінцівки. Серед розмаїття засобів для проведення лікування деформації поперечного зводу стопи і викривленого суглоба великого пальця без операції дуже складно зробити правильний вибір.

Яку краще купити ортопедичну вальгусную шину, щоб позбутися від кісточки на великому пальці ноги, і на що слід звернути увагу:

 • Виробник. Уважно вивчіть інформацію про торгову марку і прочитайте максимальну кількість відгуків серед покупців.
 • Ціна. Низька вартість не відповідає хорошій якості матеріалу для виготовлення Вальгусний фіксаторів. Тільки на офіційних сайтах час від часу проводяться акції з продажу ортопедичних товарів зізнижкою.
 • Модель. Існують універсальна вальгусная шина і бандажі з покажчиками "R" (права нога), "L" (ліва нога).
 • Рекомендації лікаря ортопеда і хірурга. Силіконовий фіксатор краще використовувати для профілактики або при появі наросту в області суглоба великого пальця, шарнірна шина більше підійде в післяопераційний період. У нічний час рекомендують жорсткий бандаж.
 • Розмір не має значення. Всі без винятку ортопедичні шини універсальні. Мають спеціальні фіксатори і зручні застібки, які коригують обсяг і довжину деталі, надійно кріпляться навіть під час сну.

Ортопедичне шина для великого пальця ноги: основні види фіксаторів

Залежно від ступеня розвитку структурної зміни кінцівки виробники пропонують різноманітні види Вальгусний фіксаторів.

Силіконова ортопедична шина для великого пальця ноги розташовується між великим пальцем на нозі і другим. Зручний м'який гель наповнювач і мініатюрний розмір дозволяє використовувати цей вид фіксації при тривалій ходьбі, поєднувати з відкритою взуттям, поєднувати з фізичними навантаженнями. Продається в комплекті з двох штук.Утримується за допомогою захисного пелюстки, але доставляє деякий дискомфорт. Його необхідно постійно поправляти. Шарнірний ортез складається з каркаса і невеликих рухомих частин, шарнірів. Дає можливість відрегулювати рухливість ступні і закріпити змінений опуклий суглоб. Являє собою більш складну конструкцію, ніж силіконовий аналог.

Коригувальна вальгусная шина пристосована тільки для домашнього використання, в взуття не поміщається, а відрегулювати положення великого пальця складно. Купити її можна в інтернеті. Жорсткий бандаж або нічна шина надійно фіксує положення стопи під час сну в нерухомому стані.

Універсальне пристосування, доступне регулювання великого пальця. Термін експлуатації тривалий, особливого догляду не потребує. Ціна на нічну шину доступна. Рідше застосовуються м'які і тканинні вальгусні бандажі. Вони не довели свою ефективність в порівнянні з перерахованими вище зразками.

Зустрічаються у продажу, вартість невисока, якість матеріалу дуже низька. Німецький виробник "Hallufix" представляє на ринку запатентовану продукцію ортопедичних виробів для фіксації та корекції кісточки нанозі, відновлення м'яких тканин в області суглоба великого пальця, лікування плоскостопості і усунення болю.

Як діє вальгусная шарнірна шина "Hallufix":

 • коригує ходу;
 • зберігає рухові функції стопи і великого пальця;
 • забезпечує захист суглобів;
 • виправляє зсув і проводить корекцію поперечного зводу стопи;
 • відновлює форму і рухову функцію нижньої кінцівки в післяопераційний період.

У продажу можна знайти кілька пропозицій від торгової марки: вальгусная шина "Air Cast" з удосконаленою накладкою в області великого пальця, ортопедична стандартна шина і бандаж плесна від Hallufix для профілактики і підтримки нормального стану склепіння стопи.

Крім цього компанія випускає змінні деталі для своїх виробів, що продовжує термін служби ортопедичних бандажів. Купити німецький бандаж і фіксатор від виробника "Hav Splint" – це значить почати повноцінне лікування на будь-якій стадії захворювання вальгусной деформації.

Нічна шина "Hav Splint" має і свої явні переваги:

 • наявність в комплекті двох бандажів. Відповідно застосування на правій і лівій нозі позначаються буквами "R", "L";
 • можливість регулювати потрібний нахил великого пальця;
 • додатковий силіконовий фіксатор для активного часу доби.

В результаті постійного використання ортопедичного бандажа спостерігається зниження больового синдрому, набряклості і вираженого випинання суглоба, склепіння стопи приймає природну форму без операції. Протипоказань шина "Hav Splint" не має.

Силіконова ортопедична шина для великого пальця ноги щільно прилягає до основи суглоба стопи. Поміщається між великим і другим пальцем.

Розмір універсальний. Завдяки м'якому матеріалу запобігає натирання до освіти мозолі і подальшого поширення деформації зводу стопи. Ефективний засіб для профілактики і на початковій стадії появи випинання суглоба. Шарнирная шина для випрямлення великого пальця передбачає фіксатор для лівої ноги з позначенням "L" і правої ноги з відповідним знаком "R".

У комплекті знаходяться два бандажа різних розмірів. Маленька деталь регулює положення великого пальця, велика – середнього відділу стопи або плесна. Вони протягуються через пластмасовий шарнір з протилежних сторін і кріпляться за принципом літніх сандалій.Для зручності носіння додається спеціальна м'яка подушка, яка за допомогою липучки встановлюється окремо.

Як надягати жорсткий бандаж і нічні коректори для великого пальця знають не всі. Щільний матеріал і нерухомість стопи – саме цей ефект повинен спостерігатися під час сну. Лікування не можна припиняти навіть при відсутності активності. Нічна шина збирається за принципом шарнірного фіксатора. Іноді продається вже в зібраному вигляді. Після пробудження її необхідно знімати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: