Урок 30 - малюнок акриловими фарбами "Пазли"

Урок 30 – Дизайн нігтів “Пазли”

У цьому уроці дизайну нігтів я хочу вам показати, як з лаків можна скласти мазайка або пазл. Звичайно, не в буквальному сенсі, а лише малюнок пазла на нігтях. Такий дизайн дуже барвистий і в залежності від підібраних кольорів може бути дуже різним. Але в будь-якому випадку на нігтях виглядає креативно і привертає увагу. Отже, розглянемо урок малювання.

Для дизайну вам знадобиться:

1. Чорна акрилова фарба

2. Кисть для дизайну №00

3. 4 різних лаку для нігтів

5. Скотч іножиці

6. Закрепитель лаку

Покроковий урок виконання дизайну "Пазли"

1. Перед безпосереднім виконанням дизайну подровняйте форму нігтів пилочкою і видаліть кутикулу. Так нігті будуть виглядати акуратно і доглянуто. Далі нанесіть базу під лак. Нарежте скотч на шматочки по довжині перевищують ширину нігтя. Наклейте скотч так, щоб він закривав половину нігтя. Після цього пофарбуйте одним кольором лаку половинку нігтя, як це показано на малюнку.

2. Після того, як перший лак трохи підсох, пофарбуйте врот половинку іншим кольором лаку. Акуратно видаліть скотч з нігтя.

3. На третій чверті використовуйте для покриття третій колір лаку. Тут уже варто бути більш уважним на лінії стику, так як скотча більше немає.

4. І, нарешті, зафарбуйте залишилася половинку останнім обраним вами кольором лаку.

5.Далі чорної акриловою фарбою і найтоншої пензлем для дизайну нігтів в місцях стику лаків намалюйте лінії з півколом в центрі, що імітують краю шматочків мозайки. Стикувальні елементи рекомендую направляти в одну сторону – така симетрія виглядає більш виграшно.

6. Далі зафарбовуємо поглиблення, що потрапили на сусідній лак, потрібне нам кольором. Якщо один колір темніший, а інший зовсім світлий, може знадобиться не один колір, щоб його не було видно знизу.

7. Поверх малюнка наносимо закріплювач лаку для нігтів. Тепер наза мазайка зібрана! Рекомендую від нігтя до нігтя чергувати кольору лаку – так пазл виходить більш реалістичним.

На цьому урок закінчено. Всім успіхів, ваша Танюша!

P.S. На завершення хочу викласти одне фото з покроковим дизайном – так зручніше зберігати їх собі в скарбничку ідей!)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: