Урок 22 - Робимо малюнок на нігтях "Зірочки" за допомогою голки!

Урок 22 – Робимо малюнок на нігтях “Зірочки” за допомогою голки!

Прикрасити ногтікі за допомогою голки дуже просто, і даний урок тому підтвердження. Тут ми навчимося прикрашати дизайн зірочками. Їх можна розташувати абсолютно не так, як у мене на прикладі, Ви цілком можете придумати свою оригінальну композицію, а також ними можна просто доповнити будь-який інший дизайн. Якщо Вас це зацікавило, то хочу запропонувати невелику інструкцію щодо їх виконання.

Необхідні матеріали для дизайну

1. Бордовий і рожевий лак для нігтів

2. Голка або зубочистка

3. Закріплювач лаку для нігтів

схема малюнка

Як і завжди для наочності додатково уявляю схему малюнка. Взагалі кажучи, знаючи схему і маючи невеликий досвід малювання на нігтях голкою, інша інформація здасться зайвою.

Техніка малювання на нігтях голкою дизайну "Зірочки":

1. Перш ніж приступати до фарбування нігтів їх необхідно обробити: видалити при необхідності залишки старого лаку, надати красиву правильну форму, видалити кутикулу (класичним або європейським способом), нанести захисне покриття (якщо у Вас таке є). Далі приступаємо до самого дизайну і насамперед наносимо фоновий лак (за кольором він може бути будь-яким, навіть прозорим).Якщо вийшло нерівномірно і світло, то краще нанести ще один шар.

2. Поки фоновий лак не висох, ставимо сім крапельок рожевого кольору в порядку (на мізинці сім може не поміститися, тоді зробіть п'ять), показаному на схемі або фотографії справа. Це дуже просто: достатньо легенько доторкнутися кінчиком пензля до нігтя, а ось від того, як довго ви тримаєте їх зіткнення, залежить величина краплі, тому намагайтеся робити їх однакового розміру.

3. Тепер беремо голку або зубочистку (тільки дуже тонко заточену) і проводимо з центру кожної краплі по чотири ліній (можна п'ять) в різні боки, утворюючи таким чином зірку. А на ногтікі виходить цілий зорепад!

4. Проробивши ці три кроки на одному нігті, переходите до наступного (в цьому і специфіка дизайну нігтів голкою: все робиться досить швидко і на одному нігтики). Робити дизайн неробочий рукою трохи складніше, але і цього з часом можна напрактикувалися. Тепер ногтікі потрібно дати висохнути. А після закінчення цього для надійності результату нанесіть поверх закріплює шар або прозорого лаку (він додасть більший блиск і рівність поверхні) або спеціального закріплювача для нігтів.

Ось так просто в чотири кроки можна намалювати на нігтях зірочки. А на цьому я змушена попрощатися до наступної статті. Чекайте, у нас все тільки саме цікаве і корисне!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: