Урок 20 - манікюр малюнки на нігтях голкою "Вкладені овали".

Урок 20 – манікюр малюнки на нігтях голкою “Вкладені овали”.

Ось і настала пора чергового уроку усіма улюбленої рубрики за малюнками голкою на нігтях. На цей раз дизайн також не відрізняється особливою складністю, але в загальному і в цілому виглядає досить непогано. В цьому і принадність всіх малюнків, які виконуються за допомогою голки: Використовується невелика кількість кольорів лаку, пара спритних рухів голкою і зовсім небагато часу! А ногтікі вже виглядають по-іншому, якось особливо. Тому якщо Вам сподобався цей малюнок, то сміливо беріть свої лаки і прикрашайте ногтікі!

Для дизайну Вам знадобляться наступні матеріали:

1. червоних лак для нігтів

2. Чорний і білий лаки для малювання

3. Голки або ж зубочистка

4. Закрепитель лаку для нігтів

схема малюнка

Як і завжди для кращого розуміння як виконується цей дизайн нігтів голкою уявляю додатково зручну схему малюнка

Інші ідеї дизайну нігтів з червоним кольором дивіться тут.

Техніка виконання дизайну нігтів голкою "Вкладені овали".

1. Я сподіваюся, Ви вже прийняли за правило перед фарбуванням нігтів приводити їх до ладу: видалити кутикулу, надати красиву форму пилкою. Також добре використовувати спеціальну основи під лак, що захищає нігті від шкідливих речовин в змісті лаку. Тепер можна приступати і до самого малюнку. І, як завжди, в першу чергу покриваємо ніготь лаком фонового кольору, В даному випадку у мене це бардовий. Але насмілюся нагадати, що Ви завжди можете експериментувати з кольорами, отримуючи при цьому абсолютно нові і неповторні малюнки! Якщо перший шар кольору вийшов нерівномірним або трохи світлим, то рекомендую покрити нігті ще одним шаром лаку.

2. Поки лак не висох, беремо білим лак для малювання і по можливості акуратніше і рівномірніше ставимо спочатку три краплі по середині нігтя по колу з невеликою відстанню між ними (можна і звичайний лак, але ставити краплі досить обережно), а потім краплі по контуру нігтя, Так щоб вони утворювали овал. Між точками також залишаємо невелику відстань. Можливо у мене вийшло не так рівно як хотілося б, але вірю, що Ви зможете краще :) Далі такі ж краплі ставимо лаком для малювання чорного кольору між білими, бажано таким чином, щоб вони стикалися один з одним і були приблизно одного розміру.

3. Поки все лаки "мокрі" (я сподіваюся Ви робили все оперативно, інакше може вийде не так добре, як хотілося б) беремо голочку і проводить 2 овалу, Поєднуючи білі і чорні краплі спочатку по центру, потім по контуру нігтя. Наочно це продемонстровано на схемі малюнка.

Проробивши описаний вище процес на всіх нігтях, дочекайтеся поки лак висохне. Для закріплення результату рекомендую скористатися спеціальним фіксатором, щоб лак тримався без сколів по можливості довше. Покривши їм нігті, необхідно також почекати поки той висохне. Нарешті, все готово! Сподіваюся, все доступно і зрозуміло! А на цьому урок закінчено, до наступного уроку (щоб його не пропустити, підписуємося на оновлення блогу)!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: