Урок 16. Малюнки на нігтях 2012 за фото "Абстракція".

Урок 16. Малюнки на нігтях 2012 за фото “Абстракція”.

Уроки дизайну нігтів голкою тривають. І на черговому занятті я пропоную Вашій увазі опис техніки виконання малюнка, який представлений на фото зліва. Я не змогла придумати, на що схожий цей дизайн, тому назвала його просто "Абстракція", Як щось своєрідне і не з чим не схоже. виконати такий малюнок голкою досить просто: для цього достатньо близько півгодини вільного часу і бажання зробити свої ногтікі краше. Ну що ж, перейдемо безпосередньо до техніки виконання.

Для дизайну Вам знадобляться наступні матеріали:

1. Фіолетовий і рожевий лак для нігтів

2. Голка або зубочистка

3. Закріплювач для нігтів або прозорий лак

схема малюнка

Схематичне зображення рухів голкою для створення даного дизайну допоможе Вам при його виконанні.

Техніка виконання дизайну голкою "Абстракція":

1. Якщо хочете, щоб Ваш манікюр виглядав не тільки красиво, але і доглянуто, перед фарбуванням нігтів обробіть їх за допомогою класичного або європейського манікюру. Потім для захисту нігтів від впливу лаку їх бажано покрити спеціальною основою під лак і почекати його висихання.Тепер можна приступати безпосередньо до дизайну. І на першому етапі ми рівномірно покриваємо нігті фіолетовим лаком. Ви можете вибрати інше поєднання кольорів, але краще, щоб вони були контрастними. При необхідності, трохи почекавши, накладіть ще один шар.

2. Не чекаючи висихання лаку (нагадаю, що саме на цьому і засновані всі малюнки голкою), поставте в центрі нігтя чотири досить великі краплі в один ряд лаком рожевого кольору.

3. Поки обидва лаку мокрі, беремо голку або зубочистку і розтягуємо їх в необхідний візерунок. Слідкуйте за стрілками на схемі малюнка. Починаємо з верхньої краплі. Всі лінії йдуть під нахилом: спочатку вниз, потім вгору і вліво. Далі комбінація повторюється. Голку бажано не відривати – так малюнок вийде зв'язковим.

4. Повторіть попередні три кроки на інших дев'яти нігтях. Потім почекайте, поки лак висохне. Далі необхідно закріпити результат для надійності, покривши нігті спеціальним фіксатором або прозорим лаком. Якщо ж Ви не хочете щоб малюнок прослужив довше, можете цей крок опустити.

Ось і все, урок закінчено! Сподіваюся, було не складно і цікаво, так що Ви обов'язково відвідайте! До скорого!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: