Урок 14. Малюнки на нігтях гелевою ручкою "Полярна зірка".

Урок 14. Малюнки на нігтях голкою “Полярна зірка”.

На цьому уроці малювання на нігтях за допомогою голки хочу представити Вам ще один нехитрий малюнок, який простий у виконанні, але виглядає дуже яскраво і ефектно. Такий малюнок можна легко зробити, якщо Ви кудись поспішаєте, а хочете дивовижно виглядати до кінчиків нагідок, вразивши всіх своїх подруг дивовижним манікюрчік. Це про Вас? Тоді пропоную вивчити дану статтю і скористатися нею для прикраси своїх нагідок.

Для манікюру Вам знадобиться:
1. Світло бузковий, червоний і блакитний лаки для нігтів
2. Голка або зубочистка
3. Закріплювач для нігтів або прозорий лак

Схема малюнка.

Вам в допомогу для наочності пропоную такий схематичний начерк даного дизайну голочкою.

Техніка виконання малюнків на нігтях голкою "Полярна зірка":

1. Щоб манікюр на нігтях виглядав ідеально красиво, необхідно перед дизайном провести процедуру європейського або обрізного класичного манікюру. Краще це робити періодично, тоді якщо потрібно буде швидко зробити дизайн, нігті будуть в охайному вигляді. Перед покриттям нігтів лаком також рекомендується використовувати спеціальну основу під лак, Яка захищає ногтікі від його згубного впливу. Тепер можна і малювати. Для початку рівномірно покрийте нігті світло бузковим лаком для нігтів. Якщо фон вийшов занадто світлим, накладіть на верх ще один шар лаку, давши попередньо підсохнути першому шару.

2. Тепер, не чекаючи висихання фонового лаку, поставте в центрі нігтя лаком для нігтів блакитного кольору жирну крапку, Як показано на малюнку справа. Все потрібно робити досить оперативно, тому весь дизайн робиться відразу на одному нігті.

3. На "мокру" блакитну точку в її центр ставиться червоним лаком для нігтів точка трохи менше. Будьте обережні, щоб вона залишилася точкою, а не перемішалася з блакитним лаком, зіпсувавши тим самим червоний.

4. Тепер візьміть голочку і проведіть нею симетрично спочатку чотири довгі лінії всередину (Знизу, зверху, зліва, справа) точки, а потім лінії трохи коротше в просторі між ними. Найперша лінія може бути не помітна, так як голка не чіпляє квітів точки, тому її потрібно провести повторно. Всі рухи голкою детально зображені на схемі малюнка.

5. Виконавши таку нескладну роботу на кожному ногтікі, їм потрібно дати підсохнути.Після цього дизайн варто закріпити прозорим лаком для нігтів або спеціальним фіксатором. Коли він висохне, Ви можете спокійно займатися своїми справами вже з красивими нігтиками. Сподіваюся дизайн Вам сподобався? Тоді чекайте наступного уроку! Бувай!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: