Манікюр в стилі мехенди: 30 варіантів дизайну на фото

У стилі мехенди: 30 ідей незвичайного манікюру

Одним з модних трендів останніх сезонів є манікюр в стилі мехенди. Цей вид розпису прийшов до нас з Індії. Він чудово виглядає на нігтях і поєднується з будь-яким чином.

Традиційний манікюр в стилі мехенди виконується на однотонному покритті одним контрастним кольором. Найчастіше для створення такого манікюру використовують покриття білого, бежевого, золотистого, чорного кольору.

На білій або бежевій основі ідеально виглядають чорні візерунки, а на чорній основі – золотисті. Нейл-дизайнер може внести свої корективи і використовувати кілька кольорів лаку. Наприклад, взяти за основу блакитний колір, а візерунки вивести чорним, жовтим і зеленим.

Ніхто не заборонить нейл-дизайнеру додати до традиційного манікюру в стилі мехенди стрази або інші прикраси. Головне, щоб вони доповнювали, а не заглушали тонкі лінії візерунків.

У традиційному мистецтві мехенди кожен елемент розпису має своє значення. Центральне місце тут займає лотос – символ вічної молодості і чистоти.

Щоб створити манікюр в стилі мехенди, не потрібно бути професійним нейл-дизайнером. Досить скористатися спеціальними наклейками або трафаретами.

Знавці своєї справи малюють візерунки мехенди найтоншої пензликом і голкою, створюючи на нігтях справжні маленькі шедеври. Такий манікюр прекрасно доповнить жіночний образ своєї власниці.

У мехенди часто зустрічаються зображення турецьких огірків, лотосів, слонів, павичів, людей, небесних світил і богів. На нігтях найчастіше відтворюють рослинні мотиви.

Манікюр в стилі мехенди популярний як серед юних леді, так і серед зрілих осіб. Існує думка, що він не тільки підкреслює красу і жіночність своєї власниці, а й притягує удачу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: