Як надати красиву форму нігтям

Тримаємо форму

Як самостійно зробити нігті овальними, мигдалевидними або квадратними

Для додання будь-якої форми вам знадобиться пилка для натуральних нігтів. При виборі шукайте на упаковці позначку 180/240: ці цифри означають абразивность. Чим більше цифра, тим м'якше пилка. При виборі пилочки обов'язково зверніть увагу на якість ріжучої поверхні, вона повинна бути однорідною. Перш ніж почати підпилювати ніготь, уявіть, якого результату ви хочете добитися. Визначтеся з формою і зразковою довжиною, а далі дотримуйтесь інструкції, яку склала керівник відділу навчання фахівців марки Essie Professional Людмила Шімбасова.

  • Квадратна форма

Ставимо пилку до вільного краю нігтя і маємо в своєму розпорядженні її паралельно кісточці фаланги пальця (ця точка стане для вас орієнтиром). Підпилюємо, контролюючи пилку, до бажаної довжини, потім трохи зм'якшуємо куточки. Якщо ви зробите їх більш округленими, у вас вийде м'який квадрат.

  • овальна форма

Вам необхідно подумки провести лінію від кутикули до краю нігтя, розділивши його на дві рівні частини: якщо ви тільки вчитеся підпилювати нігті, можете акуратно поставити олівцем точку на вільному краї посередині і орієнтуватися на неї.Починайте підпилювати нігті від кута до центру скругляются м'якими рухами, робіть одне-два руху з одного боку до центру, потім з іншого, поки не досягнете бажаного результату.

  • мигдалевидна форма

Цю форму створюють за тією ж схемою, що і овальну. Правда, в цьому випадку нігті спочатку повинні бути довшими, щоб була можливість зробити їх більш витягнутими. І ще одна порада: підпилюючи нігті, не тисніть на пилку. Чим м'якше будуть ваші рухи, тим легше вам буде досягти бажаного результату.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: