Макіяж з кінофільмів: 3 відомих способу

Три знаменитих макіяж-образу з кіно

Елізабет Тейлор в ролі Клеопатри і інші пам'ятні перевтілення

природний макіяж

Почнемо з образу ніжної Джульєтти і поговоримо про природному макіяжі, якого нібито немає, але він, безумовно, присутній. Ніжне обличчя такий мейк зробить ще ніжніше, м'які вилиці – легше, очам додасть невинності. Його секрет – у видимому відсутності будь-якої косметики. Візажистів важливо підкреслити природну красу і сяючу молодість – як, наприклад, у випадку з Олівією Хассі (фільм «Ромео і Джульєтта» Франко Дзефіреллі), або, навпаки, оглушити глядача сміливістю зображення вікових актрис без прикрас. Візажисти зізнаються, що імітувати відсутність макіяжу – набагато складніше завдання, ніж зробити його яскравим, характерним. Актор (а найчастіше, звичайно, актриса) постає перед глядачами без зайвих покривів. Адже в наш час шокує не тільки оголене тіло, скільки «голе» особа.

Цілковите перевтілення

Зробити з дівчинки стару, перетворити чоловіка на жінку, а людину – в звіра: все це буде актуально в кінематографі завжди, навіть незважаючи на сучасні можливості комп'ютера. У разі застосування такого кардинального макіяжу сам процес підготовки до зйомки може займати не одну годину.Дастін Хоффман, головний герой фільму «Тутсі» режисера Сідні Поллака, після першого пробного макіяжу попросив візажистів зробити його героїню більш привабливою. Фахівці лише розвели руками – вони зробили все, що могли. Хоффман дуже болісно переживав це перевтілення: актор зізнався, що в реальному житті ніколи б не підійшов до своєї героїні, тому що вона «не відповідає тим вимогам до фізичного вигляду жінок, які ми до них пред'являємо».

характерний макіяж

Чи знали ви, що культовий макіяж-образ Клеопатри з фільму 1963 року народився практично випадково? Елізабер Тейлор закотила скандал візажиста після пробного макіяжу на зйомках «Клеопатри» і, втікши в іншу кімнату, взялася за справу сама. Так з'явилися знамениті «єгипетські» стрілки, насичені тіні, густі, але не вульгарні вії, гордовитий рот – все, що потім стали копіювати шанувальниці по всьому світу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: