Тренувальні карти з малювання орнаментів на нігтях.

Тренувальні карти з виконання орнаментів на нігтях.

Хочу представити Вам ще одну тренувальну карту, Яка допомагає освоїти техніку малювання мазків і декількох видів орнаментів. Це вже повноцінні візерунки, які потім можна перенести на нігті, зробивши дивовижний манікюр. Але для початку спробуємо освоїти цю техніку за допомогою тренувальних листів.

Тренувальна карта для розпису нігтів, яку ми сьогодні будемо вивчати представлена ​​на малюнку зліва. Тому пропоную Вам завантажити та роздрукувати цю картинку. Якщо у Вас немає такої можливості або просто лінь, то можна взяти звичайний аркуш паперу в клітинку і повторити малюнок на ньому. На вступному занятті по тренувальним картками можна вивчити ази малювання. А ми приступимо безпосередньо до даної схемою. Для цього візьміть пензлика для манікюру колонок №0 і 00, акрилові фарби, стаканчик води і серветку для витирання кисті.

Техніка виконання тренувального вправи з малювання орнаментів.

1. Перший ряд тренувального листа являє собою звичайні мазки. Для їх промальовування візьміть будь-який колір акрилової фарби і пензлик №00. Вихідною точкою для малювання буде товщий кінчик мазка.Поставте кисть в вихідну точку і притисніть кисть до паперу. Потім проведіть нею по напрямку вигину візерунка, поступово піднімаючи ворс пензля. так ми отримаємо тонкий хвостик. Спробуйте малювати цей візерунок в різних напрямках, так як показує тренувальна карта.

2. Другий ряд – це своєрідні пелюстки і квітка. Спочатку пропоную намалювати все пелюстки, зробивши як би рамку для квітки всередині. Так буде простіше працювати з його орієнтацією і розмірами. Для промальовування пелюстки необхідна кисть №00. Поставте її в кінчик листочка і проведіть кистю вигин вниз, потроху відпускаючи, як в першому малюнку і отримуючи тонкий хвостик. Потім поверніться до кінчика і проведіть таку ж лінію, але закруглену в іншу сторону. Так ми отримуємо листочок з такою прожилком всередині. Намалюйте аналогічно інші листочки по клітинках в іншому напрямку, як на прикладі в карті. А потім з таких листочків складіть в центрі квітка. Тут буде трішки складніше, так як робота ведеться не по клітинках. Але до кінця ряду, якщо намагатися, буде все краще і краще.

3. Третя частина карти нагадує невеликий кущик. Його малювати досить просто.Візьміть найтоншу кисть і поставте її в корінь куща. Потім проводите тонкі вигнуті лінії в різні боки і трохи різної товщини, як це зображено на прикладі. Не обов'язково робити саме так, як представлено на карті, можна привнести в кущик щось своє. Намагайтеся однак робити вигнуті лінії не відриваючи кисті від паперу.

4. І остання, четверта, частина даного тренувального листа така ось своєрідна гілочка з крапельок. пропоную малювати її знизу з найбільших крапель і підніматися вгору, контролюючи розмір гілки. Для промальовування крапельок можна взяти кисть товстіший, наприклад №0. Малюйте краплю, починаючи з її тонкого кінчика, спускаючись вниз і роблячи більш товсте закруглення, і потім тонко повертаючись в вихідну точку. Все це робиться не відриваючись від листа.

Після того, як Ви виконали цю тонку і копітку роботу, оціните її. В підсумку ви повинні були навчитися виконувати кілька стандартних орнаментів і мазків, опрацювати нахил кисті і набір фарби на пензель а також оцінити вплив розміру кисті на малюнок. Думаю, у вас все вийшло відмінно і це допоможе Вам легше освоїтися в малюнках акрилом манікюру в домашніх умовах. До зустрічі на наступному уроці по тренувальним картками.

P.S.В черговий раз Вам нагадую, що нас дуже-дуже скоро чекає захоплюючий конкурс з невеликим призовим фондом. Щоб його не пропустити рекомендую підписатися на розсилку мого блогу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: