Тренувальна карта з виконання мазків!

Тренувальні карти з виконання мазків.

Зараз ми будемо тренуватися виконувати ще кілька досить простих вправ пензликом, а саме малювання мазків різного нахилу і величини. Цьому і присвячений наш третій урок по тренувальним картками для нігтів. З таких мазків можна потім скласти квіти або інші цікаві візерунки. А тепер безпосередньо до уроку.

Візерунки мазків, які ми будемо малювати представлені на малюнку зліва. Можете просто взяти аркуш паперу в клітинку або ж завантажити картинку і роздрукувати. Якщо Ви малюєте на тренувальній карті вперше, то раджу спочатку вивчити вступне заняття з даної теми. Для вправи озбройтеся пензликами колонок №0, 00 і 1, акриловими фарбами (використовуйте будь-який колір, який вам подобається), а також стаканчиком з водою для споліскування кистей і серветкою для їх витирання.

Техніка виконання вправи з малювання мазків.

Почніть з першого ряду мазків. Вони не мають нахилу і малюються досить просто. Поставте кисть для манікюру (тут краще №00) у вихідну точку вгорі мазка. Трохи проведіть пензлем вниз а потім притисніть її до паперу дощенту ворсу пензля, після чого плавно відпустіть і проведіть кистю вниз, завершивши мазок тонким кінчиком.Це натискання пензлем дозволяє зробити потовщення посередині мазка одним рухом пензлика. Така техніка використовується досить часто і в інших вправах. Наступний ряд мазків вже виконується під невеликим кутом, проте сама техніка залишається незмінною. Відстань між мазками залишайте приблизно таким же, як на малюнку, тому вправа зручно виконувати на аркуші в клітинку. третій ряд вимагає нахилу ще крутіше. Для цього тримайте кисть під невеликим кутом. Намагайтеся дуже ретельно відпрацьовувати кожен рух – це обов'язково Вам допоможе при створенні манікюру акриловими фарбами в домашніх умовах.

Наступна група мазків вже трохи мовби вигинається і їх Ви можете спостерігати на тренувальному аркуші трохи лівіше. Тут техніка відрізняється тим, що доведеться трохи посувати пензлем. Я б порекомендувала починати з нижньої частини мазка. Поставте кисть в вихідну точку, проведіть тонку лінію для початку мазка, потім трохи повернувши кисть вправо натиснете нею на папір, як би поклавши кисть на бік, після чого підніміть її і поверніть в початкове положення і завершите мазок такий же тонкої маленької лінією. На наступному ряду мазок вигнутий в іншу сторону, це означає, що і кисть доведеться повертати по-іншому. Тут можна почати зверху і кисть повернути ліворуч. Третій ряд симетричний першому, значить починаємо зверху і кисть ведемо вправо. На малюнку праворуч можна побачити мої тренування.

Спочатку мазки можуть вийдуть не дуже акуратні, правильні і однакові, але до кінця ряду Ви навчитеся. Тут головне мати терпіння і розташовувати часом.

В даному уроці на тренувальних картах для розпису нігтів ми вправлялися виконувати мазки різного нахилу. Так добре відпрацьовувати не тільки сам малюнок, а й натиск кисті, її повороти, набір фарби на пензель. Виконуючи такі уроки Ви зможете легко освоїти техніку створення акриловими фарбами манікюру в домашніх умовах.

Нагадую в черговий раз, що днями Вас чекає стаття з першим моїм коротким навчальним відео по догляду за руками під час, після і до створення манікюру в домашніх умовах. Щоб не пропустити її, рекомендую Вам підписатися на оновлення мого блогу тут. І тепер з чистою совістю виконаного обов'язку представляю Вам чергову тематичну смішинку:

"Царівну збиратися – тільки довгі нігті нафарбувати."

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: