Райдужний стробінг - тренд сезону

Тренд: райдужний стробінг

До стробінгу – виділенню контурів особи за допомогою хайлайтера – в б'юті-світі звикли швидше, ніж до контурінгу і його «нащадкам». Райдужний стробінг – нова версія незвичайної макіяж-техніки

Стробінг з'явився в б'юті-світі дуже вчасно – трохи менше року тому, коли про контурінге в дусі Кім Кардашьян ніхто вже чути не хотів. Нова техніка відразу ж всім сподобалася – тим, що дозволяє створити природний образ і не вимагає складних маніпуляцій. Для стробінга потрібно один лише хайлайтер, його потрібно нанести на виступаючі ділянки обличчя, щоб зімітувати попадання на них променів сонця. Таким чином, контури особи стробінг підкреслює за допомогою ефекту сяйва.

Нещодавно бьютіголікі взялися за переосмислення тренда. В результаті з'явилася досить незвичайна модифікація: тепер все без розуму від райдужного стробінга. Для його створення в макіяжі використовують кілька відтінків хайлайтера. Їх наносять на вилиці смужками, щоб отримати райдужне сяйво. Але це тільки здається, що результат виходить надто помітним і підходить тільки для найсміливіших. Ледь помітна веселка на щоках виглядає як промінь переломив світла, «впав» на шкіру.Це цілком може бути незвичайним, але не занадто яскравим акцентом в макіяжі.

© wendamoin

Як доповнити макіяж райдужним стробінгом?

підготовка

Тим, хто зважився додати в макіяж «райдужну» деталь, доведеться почати діяти, як при звичайному стробінге. Важливо підготувати «фон»: як слід вирівняти тон шкіри і замаскувати всі недосконалості. В іншому випадку звернути увагу на ефектне райдужне сяйво не вийде.

Стробінг

Після підготовки шкіри можна приступати до роботи з Хайлайтер. Стандартний варіант – прикрасити веселкою вилиці. Для цього знадобляться кілька хайлайтеров або світлі тіні з ефектом металік. Наносите їх, дотримуючись колірну черговість. Для хайлайтінга в цьому випадку краще всього використовувати віялову кисть. Щоб зберегти результат на весь день, збризніть вилиці спреєм для фіксації макіяжу.

© karrialice

експеримент

Райдужний стробінг – вдалий результат сміливого експерименту. Не бійтеся пробувати щось незвичайне і ви. Необов'язково наносити хайлайтер для отримання райдужного ефекту тільки на вилиці. Райдужний відблиск можна залишити на нерухомому столітті під бровою, а також над нею, трохи вище скроні.До того ж райдужне сяйво можна додати в макіяж губ, якщо хочеться чогось зовсім вже незвичайного.

© merglitter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: