Коричневий лак для нігтів: 7 фото ідей

Тренд: коричневий лак

Коричневий – один з головних кольорів сезону, якщо мова йде про лаку для нігтів

Коричневий лак для нігтів – новий тренд пізньої осені. Він не тільки підходить під навколишній пейзаж, але і пропонує багатий вибір відтінків (один з найбільш вдалих варіантів ми, до речі, не так давно тестували).

Модні відтінки лаків для нігтів минулої осені – темно-червоний, бордовий і винний. В даний час мода на пишні речі вимагає нейтральний манікюр. Але багатьом дівчатам хочеться зробити його помітним. То який колір лаку вибрати?

У той час як колір Кемел був популярним у вересні і жовтні, сьогодні майстри з манікюру пропонують піти далі і спробувати щось потаємні, а саме – коричневий лак для нігтів. Він незвичайний і зухвалий і в той же час нейтральний і добре поєднується з яскравим одягом, наприклад, із зеленим пальто або шарфом бурштинового відтінку. Як і сірий з чорним, коричневий підходить до будь-якого кольору шкіри.

Палітра лаків для нігтів в коричневому кольорі дуже різноманітна: від шоколадного і кавового до каштанового і мигдалевого. Ви також можете поекспериментувати, створивши манікюр з малюнком, – використовуйте трафарети або озбройтеся тонким пензликом.

Який відтінок коричневого вам більше до душі?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: