Типи нігтів в залежності від їх вигину.

Типи нігтів в залежності від їх вигину.

Постійні читачі даної рубрики вже, напевно, думають, що знають абсолютно всі факти про нігті. Ми вже говорили про найдовших нігтях в світі, про їхню будову і зростанні, про популярних формах нігтів і тенденції в моді майбутнього і багато-багато іншого! Однак це ще далеко не все і скоро Ви в цьому переконаєтесь! Зараз я хочу розповісти Вам про форми нігтьових арок, які вони бувають і як просто визначити тип арки Ваших нігтів.

На першому малюнку Ви можете побачити п'ять різних типів верхніх поздовжніх арок нігтів (Так називають арку, що йде від кутикули до вільного краю нігтя).

  • Тип "А" – це нормальний вигляд вигину нігтя, він злегка опуклий і має рівну поверхню
  • Тип "Б" – це так званий "кирпатий" або трамплінообразних ніготь, так як його вигин неправильний: він йде вгору (відрізнити його дуже легко за допомогою тесту з краплею води: Якщо вона залишиться на нігті, значить у вас саме такий тип нігтя)
  • Тип "В" – ніготь виглядає повністю плоским і не має видимих ​​вигинів
  • Тип "Г" – це повна протилежність типу "Б": тут ніготь росте вниз і нагадує котячі нігтики, особливо якщо зробити гостру форму нігтя
  • Тип "Д" – поверхня нігтя хвиляста. Часто це буває через сильний тиску на область матриці при видаленні кутикули в обрізному манікюрі.
Найчастіше типи нігтів на різних пальцях навіть однієї руки відрізняються і можуть мати різну форму арки. Наприклад, нігті, що ростуть вниз більш характерні для вказівного пальця, в той час як трамплінообразних і плоскі для безіменних і мізинців. Визначити тип арки досить просто: подивіться на свій ніготь збоку і порівняйте з представленими зразками.

Свої типи мають також і нігті в залежності від виду нижніх арок. Тут вже визначити тип трохи складніше, так як арки досить короткі. Однак навіть якщо у Вас ніготь обстрижений "під корінь", можна побачити, що нігтьова пластина має і тут свій вигин. Він також найчастіше різний для всіх нігтів, але це тільки завдяки тому, що різна ширина нігтів. Ідеальною вважається арка, дуга якої варіюється від 30 до 45% від повного кола. Якщо ця величина більше, то нігті вже виглядають перекрученими.

Вигин вільного краю нігтя отримав назву "Лінія волосся". Його форму легко коригувати за допомогою пилки для нігтів.В ідеалі краю лінії, а точніше його верхня і нижня частини повинні бути паралельні, а сама форма симетричною (нормальний вигляд лінії волосся зображений на малюнку А). Вона також не повинна мати витончень або різного роду зрізів на боках, а також плоских відколів на вершині.

Ось ми і дізналися типи нігтів в залежності від виду вигину арок і визначили свій тип. Це важливо знати, щоб підібрати ідеальну форму, яка підійде Вашим нігтям, якщо Ви захочете їх відростити. Адже від правильно обраної форми залежить як зовнішній вигляд рук в цілому, так і вид дизайну на нігтях! На цьому мабуть на сьогодні все, до скорого :) Підписуйтесь на оновлення блогу і отримуйте нові цікаві факти про нігті на e-mail.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: