Кращі засоби для макіяжу від NYX Professional: огляд

Тест-драйв: бестселери NYX Professional Makeup

Набір для скульптування, білий олівець і пігмент для тональної основи: три засоби марки, які купують знову і знову

Олівець для очей Jumbo Eye Pencil, Milk

Білий олівець можна використовувати, по-перше, як базу: кошти зробить будь-які тіні візуально більш яскравими і продовжить їх стійкість. По-друге, олівцем можна підводити слизову і промальовувати ресничний контур, щоб отримати незвичайний макіяж очей. Однак в цьому випадку вам знадобиться праймер: в іншому випадку Засіб може відбитися на верхньому столітті.

©

Пігмент для створення тональної основи Pro Foundation Mixers, Luminous

Якщо ви хочете зробити тон шкіри трохи світліше або, навпаки, темніше, а також отримати глянсовий ефект, додайте в тональний засіб краплю цього пігменту. Відтінок Luminous, за кольором нагадує шампанське, можна не тільки змішувати з тональної основою (якщо вона надто вже матова, у вас є можливість надати їй сяючий фініш), але і використовувати як базу або рідкий хайлайтер. В останньому випадку наносите засіб точково.

©

набір для скульптування особи Highlight & Contour Pro Palette

Ця палетка – одне з улюблених засобів візажистів. Вісім рефілов, відтінки яких можна підбирати самому, впораються на «ура» і з контурінгом, і з хайлайтінгом.Засіб можна наносити як подушечками пальців, так і пензлем – воно легко розтушовують (навіть якщо ви нанесли більше, ніж треба) і економічно витрачається. Приємний бонус: разом з набором ви отримуєте інструкцію по його застосуванню.

©

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: