Термо гель-лак для нігтів (термо шелак) від Patrisa Nail, відео

Термо гель-лак для нігтів Patrisa Nail

Термо гель-лак – це досить нова технологія, ефект гель-лаку, який дуже цікаво виглядає на нігтях. Його властивості дуже схожі на аналогічні у термо лаку: цей гель-лак здатний змінювати свій колір залежно від температури навколишнього середовища і ваших пальчиків. Тому найяскравіший ефект буде на відросло нігтях: коли частина покриття реагує на тепло від шкіри під нігтьової пластиною, а частина у вільного краю – немає, через що виходить гарний плавний градієнт або навіть кольоровий французький манікюр!

Я вже показувала термо ефект на прикладі гель-лаку торгової марки TNL. Нещодавно ця новинка також з'явилася і у Patrisa Nail, а мені вдалося її протестувати, тому поспішаю поділитися своїм відкликанням. У колекції гель-лаків з термо ефектом у Patrisa Nail на даний момент 6 кольорових варіанти (першим вказано "холодний" колір):

 • Червоно-рожевий,
 • Оранжево жовтий,
 • Фіолетово-синій,
 • Бузково-рожевий,
 • Бузково-синій,
 • Оранжево-зелений.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довгострокового покриття з їх використанням необхідна база і топ. Я рекомендую звернути увагу на засіб 2 в 1 – база + верхнє покриття також від Patrisa Nail.Його використовувати набагато зручніше і економічніше.

Як наносити термо гель-лак?

Інструкцію по нанесенню а також відео тест термо ефекту можна подивитися на відео:

Покрокова техніка нанесення термо гель-лаку:

 1. Готуємо нігті до покриття гель-лаком: зашліфовивают нігтьову пластину пилою-шліфувальником, струшуємо зайву пил і знежирюємо її за допомогою спеціального засобу.
 2. Наносимо базу під гель-лак. Я використовувала 2 в 1 база + верхнє покриття від Patrisa Nail. Сушимо в ультрафіолетовій лампі 36 Ватт 2 хвилини (в led-лампі 30 секунд).
 3. Покриваємо нігті гель-лаком з термо ефектом. Наносимо його тонким шаром і відправляємо сушитися в лампу. Я рекомендую використовувати техніку нанесення гель-лаку 4 + 1. Уже в лампі можна бачити, як гель-лак змінює колір під впливом тепла від ультрафіолету.
 4. Аналогічно наносимо другий шар гель-лаку і при необхідності третій.
 5. Покриваємо його топом і відправляємо сушитися в лампу. У мене це знову ж 2 в 1.
 6. Знімаємо дисперсійний шар з топа спеціальним засобом і наносимо масло для кутикули. Я використовую масло також від Patrisa Nail. Покриття готове!

З таким гель-лаком на нігтях перший час відчуваєш себе трохи незвично: колір нігтів міняється прямо на очах, наприклад, якщо взяти чашку гарячого чаю або помити руки.Дивно також і те, що прямо в процесі створення покриття може виникнути відчуття, що ти завдаєш не той колір: виймаючи руку з лампи гель-лак має теплий колір, а наноситься він холодним, тому прямо в процесі нанесення колір може змінюватися!

Далі додаю огляд колекції термо-гель-лаків.

Термо гель-лак Patrisa Nail T1

Перший представник колекції в холодному варіанті це яскраво-червоний відтінок, а при теплій температурі він ніжно рожевий – ось такий ось цікавий дует, що поєднує в собі пристрасть і ніжність.

Термо гель-лак Patrisa Nail T2

Другий гель-лак – це суміш соковитого оранжевого кольору (в холодному варіанті) і яскраво жовтого (в теплому). Сам гель-лак досить щільний, наноситься зручно, не розтікається і не залишає присвятив і смуг. Тому для створення насиченого кольору його можна нанести всього в 2 шари.

Термо гель-лак Patrisa Nail T4

В "холодному" стані він має фіолетовий забарвлення, в "теплом" – ніжно рожевий. А ось в проміжному, коли на нігтях з'являється градієнт, на кінчику гель-лак буде темно-фіолетовим, а безпосередньо стикається з нігтьових ложем частина – рожева.

Кольори для поєднання обрані класичні: рожевий і фіолетовий – вони добре поєднуються між собою і створюють органічний ефект омбре. На жаль, на коротких нігтях він буде ледь помітний.Але приємно те, що тримається гель-лак на нігтях до трьох тижнів, а за цей час нігтики встигнуть відрости і термо ефект проявиться у всій своїй красі!

Термо гель-лак можна використовувати як самостійно, так і з дизайном. Мені такий ефект неймовірно подобається, а вам як?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: