Термін придатності косметичного олівця для очей і брів

Термін придатності олівця для очей і брів

Все про зберігання косметичних олівців для брів і очей: ключові терміни і правила

На відміну від продуктів харчування, косметика має відразу два терміни придатності. Перший розкриває інформацію, коли товар був вироблений або до якого числа його потрібно використовувати. А другий повідомляє про те, протягом якого часу можна користуватися косметикою після відкриття упаковки.

До покупки доцільно ознайомитися із загальним терміном придатності продукту, який пробитий, як правило, на шві вироби. Це допоможе зрозуміти, чи встигнете ви використовувати продукт до закінчення терміну придатності чи ні. Якщо олівець для брів придатний ще як мінімум півроку – можете сміливо купувати. При щоденному використанні його навряд чи вистачить на більший термін.

Після покупки важливим показник терміну придатності – значок з відкритою баночкою і зазначенням «6М» (півроку), «12М» (один рік), «24М» (два роки) і т.д.

Залежно від текстури і наявності в складі натуральних інгредієнтів, олівці для очей і брів можуть мати різні терміни придатності: від шести місяців до трьох років.

Приклейте на олівець невеликий стікер із зазначенням дати, коли він була вперше відкрито, і загального терміну придатності.Особливо актуальна ця порада для дівчат з великою кількістю косметики.

Навіть якщо термін придатності ще не закінчився, олівець для очей і брів може змінити свою текстуру, почати обсипатися при нанесенні, стати сухим і гірше переноситися на повіку через неправильне зберігання і використання.

Цього можна уникнути, дотримуючись деякі правила:

  • Зберігайте олівець з щільно закритим ковпачком в сухому приміщенні.

  • Якщо ви виявили, що ковпачок загубився, обов'язково продезінфікуйте олівець, щоб уникнути роздратування шкіри і слизової.

  • Завжди оновлюйте зріз олівця, якщо ви якийсь час їм не користувалися.

  • Регулярно очищайте і дезінфікують точилку для олівців.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: