Нарощування нігтів акрилом: відео та фото акрилових нігтів

Технологія нарощування нігтів за допомогою акрилу

Образ сучасної успішної жінки складається з декількох взаємодоповнюючих компонентів, одним з яких по праву вважається бездоганний манікюр. І навіть якщо природа не нагородила вас здоровими і міцними нігтиками, ви можете звернутися до фахівця нігтьового сервісу, що надає послуги нарощування. Сьогодні така процедура виконується з використанням різних матеріалів (гель, акрил, біогель та інше). Хоча в 2014 році в тренді природність, про що свідчать фото-репортажі з модних показів, багато дівчат віддають перевагу штучним кінчиків, на які наносяться ефектні малюнки. Нарощування нігтів акрилом, яке відрізняється своєю міцністю і демократичною вартістю, має своє коло шанувальниць і шанувальниць.

Оскільки процес нарощування акрилом досить трудомісткий і кропіткий, його можна довірити тільки фахівцеві з досвідом. Професіонал високого рівня крім того, що змоделює нарощені нігті, надаючи їм найбільш вдалу форму, ще й створить на новій поверхні прекрасний і модний в 2014 році дизайн, поєднуючи при цьому малюнки і різні матеріали для декорування.Менш досвідчені новачки повинні набратися терпіння, а щоб не втрачати часу дарма, можна вивчати цікаві відео уроки і фото-інструкції, що містять важливу інформацію про створення акрилових кінчиків. З їх допомогою ви швидко освоїте всі нюанси нарощування.

Ви давно мріяли про красивому і довгому манікюрі, але про термін "акрилове нарощування нігтів" маєте лише невиразні уявлення? Тоді ми пропонуємо вам разом з нами почати навчання всім премудростям нарощування, застосовуючи акрил та інші необхідні матеріали. Вас чекають докладні відео уроки з покроковим майстер-класом про те, як правильно нарощувати штучну поверхню. Цікава підбірка фото, де представлені акрилові нігті, дизайн яких поєднує в собі оригінальні малюнки і модні принти. Набір професійних інструментів, необхідних для подібної процедури. Це і багато іншого ви знайдете в нашій статті.

Переваги і недоліки нарощування за допомогою акрилу

Акрилові нігті, як і будь-які інші штучні матеріали, мають свої переваги і недоліки. Багато майстрів нейл-арту нарощують кінчики своїх клієнток акрилом, оскільки прекрасно інформовані про всі достоїнства цієї процедури.

 • Нарощування нігтів акрилом – вибір багатьох дівчат.Акрил цінується тим, що має властивість розчинятися в спеціальної рідини (ліквід). Це дає можливість без проблем видалити зайві нарощені шари або самі нігті, розмочивши їх в розчині. Після цього досить зняти акрилове покриття апельсинової паличкою або серветкою, тоді як гель піддається тільки спилювання.
 • Акрилові нігті досить міцні, тому ви можете спокійно займатися всіма звичними домашніми справами, не боячись втратити красивого манікюру.
 • Найчастіше нігті за допомогою акрилу нарощують власниці мініатюрного нігтьового ложа, які не можуть дозволити собі гарний природний нейл-арт.
 • Нарощені акрилом пластини поступово виправляють некрасиву форму натуральних нагідок.
 • Цікаві випадки, коли проводиться зміцнення нігтів акрилом – процедура, що нагадує нарощування, тільки при цьому накладається набагато менше шарів хімічної речовини.
 • Якщо робити постійну корекцію і оновлювати дизайн на нігтях, то нарощені кінчики довго будуть радувати своїм бездоганним виглядом. Тим більше, що штучні нігті з акрилу можна фарбувати звичайним лаком, створюючи на їх поверхні оригінальні малюнки.Надихнутися на нові ідеї манікюру ви можете, переглядаючи барвисті фото і корисні відео уроки в кінці нашої статті.

Нарощування нігтів акрилом також не позбавлене недоліків.

 • Нарощені штучним шляхом акрилові нігті спочатку мають стійким специфічним запахом.
 • Акрилове нарощування нігтів можна носити тривалий час, оскільки під штучним покриттям природні нігті не можуть дихати, що завдає певної шкоди здоров'ю.
 • Покриваючи декоративним лаком нігті, нарощені акрилом, використовуйте рідину для зняття без ацетону. Він робить негативний вплив на поверхню штучних нігтів, роблячи їх сухими і ламкими. Зміцнення нігтів акрилом також не терпить застосування ацетону.
 • Акрилові нігті з тріщиною нарощують заново.

Що потрібно для акрилового нарощування?

Продовжуючи наше навчання, ми пропонуємо вам ознайомитися зі списком предметів, необхідних для професійного моделювання штучних нагідок, використовуючи акрил. Всі матеріали і набір інструментів можна придбати в спеціалізованому магазині. Вам знадобляться:

 • Акрилова пудра для нарощування нігтів.
 • Ліквідує (або мономер) – розчин, необхідний для змішування з акрилом.
 • Набір звичайних, шліфувальних і полірувальних пилок.
 • Кисть або набір манікюрних кистей для того, щоб наносити на поверхню нігтьової пластини акрил і створювати малюнки.
 • Рідина для зняття акрилових нігтів, в якій можна також мити кисті.
 • Дигідрат для знежирення нігтьової пластини.
 • Праймер для більш міцного зчеплення нігтики з акрилом.
 • Олія для кутикули.
 • Паперові форми.
 • Тіпси, клей, щипці і ножиці – такий набір необхідний, якщо моделювання відбуватиметься із застосуванням штучних пластинок, які фіксуються на клей і закріплюються акрилом.

Техніка акрилового нарощування

Володіючи базовою інформацією про акриловому моделюванні штучних нігтів, ви можете ознайомитися з покроковою інструкцією на основі відеоролика, який представлений нижче. Деякі уроки містять інформацію про формування штучної нігтьової пластини за допомогою тіпсів і акрилу, але ми розглянемо створення кінчиків на паперових шаблонах.

Технологія нарощування нігтів акрилом є кілька етапів.

 1. Спочатку проводиться стандартна підготовка до нарощування і установка паперової форми.
 2. Потім необхідно змочити пензлик в ліквід і акуратно опустити її в акрил. Отримані пластичним кулькою сформуйте штучні нігті, розподіляючи склад, поки він не застиг.
 3. Після зняття форми майстер коригує вільний край нігтики і створює на його поверхні сподобався дизайн. Більш детально вивчити всі етапи акрилового нарощування вам допоможуть відео уроки, представлені в нашій статті.

Фотогалерея дизайнів на акрилових нігтики

На сторінках нашого сайту ви знайдете масу корисної інформації: покрокові відео уроки і фото-інструкції допоможуть втілити в реальність дизайн будь-якої складності. Якщо у вас є набір кистей для нейл-арту, то ви швидко освоїте художній розпис нігтів, навчившись створювати не тільки абстрактні малюнки, актуальні в 2014 році, але і більш складні і об'ємні композиції. Колекція барвистих фото, де представлені акрилові нігті у всій своїй красі, надихне вас на творчі подвиги.Заключний відео урок від відомого майстра Наталії Голох виявиться вельми корисним як для новачків, так і для професіоналів.Навчаючись мистецтву нейл-арту, ви завжди будете мати доглянуті ручки, відмінний дизайн на нігтях і гарний настрій. Будьте красивими!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: