Класичний обрізний манікюр: як правильно робити в домашніх умовах, чим відрізняється від європейського?

Техніка класичного обрізного манікюру

Як фундамент є основою будь-якої будівлі, так і класичний манікюр є основою будь-якого дизайну, який ви хочете втілити на своїх нігтях. Ні для кого не секрет, що простого фарбування нігтів недостатньо. Будь-манікюр красиво виглядає тільки на доглянутих руках. Надати вашим нігтям акуратний вигляд ви можете різними способами. Але найбільш ефективною і затребуваною технікою вважається саме класичний обрізний манікюр.

У чому суть класичного догляду?

Щоб уникнути подальшої плутанини, давайте розберемося з термінологією. Обрізний і класичний манікюр – це одне і те ж. Його також називають "мокрим", оскільки одним з етапів процедури є спеціальні ванночки для нігтів. Чому "обрізний"? Справа в тому, що класична техніка передбачає зрізання кутикули і надлишків грубої шкіри навколо нігтів.

Альтернативою є необрізний манікюр, який вельми популярний в країнах Європи і США. Нескладно здогадатися з назви, чим відрізняється класичний обрізний манікюр від європейського. Принципова відмінність криється саме в роботі з кутикулою. У європейському манікюрі акцент робиться на безпеки і нетравматичний, тому дана техніка вважається більш "цивілізованої".В цьому відношенні стандарти нігтьового сервісу в різних країнах серйозно відрізняються.

Які можна виділити переваги класичного манікюру?

  1. Швидкість і легкість виконання.
  2. Вам буде потрібно мінімум інструментів.
  3. Класичний обрізний манікюр гарантує відмінний ефект, навіть якщо руки сильно запущені і знаходяться в жалюгідному стані.

Недоліки у обрізного методу, безумовно, теж є.

  1. Потрібні певні навички і вправність. Потрібно як мінімум переглянути уроки від кваліфікованих майстрів.
  2. Травмоопасность. Ви можете невдало зрізати кутикулу, пошкодити шкіру і занести інфекцію.
  3. У разі помилки легко зіпсувати естетичний вигляд ваших рук.

Якщо ви хочете знати, як потрібно робити обрізний манікюр в домашніх умовах, читайте нашу покрокову інструкцію. Вас чекає докладний опис етапів, а також корисні відео від професіоналів нігтьового сервісу.

Покрокова інструкція

Як ми вже відзначали, щоб зробити класичний манікюр, вам буде потрібно мінімальна кількість інструментів. Що входить в базовий набір?

  • Лопаточка-пушер або апельсинова паличка для відсунення кутикули.
  • Пилка для натуральних нігтів.
  • Прямі манікюрні ножиці або щипчики для підрізання нігтів.
  • Закруглені ножиці або нашкірні кусачки для обрізання кутикули. Приклад комплекту необхідних для обрізного манікюру інструментів ви можете побачити на фото.

Якщо на ваших нігтях залишився старий лак, вам знадобляться ватяні диски і рідина для зняття лаку. Рекомендується також продезінфікувати нігті і обробити антисептиком інструмент, перш ніж приступати до процедури. Техніка обрізного манікюру покроково виглядає наступним чином.

Крок 1. Працюємо над формою нігтів

Перша умова акуратного манікюру: всі нігті повинні бути однакової довжини. У цьому вам допоможуть прямі манікюрні ножиці або кусачки. Далі ви повинні надати форму вільному краю за допомогою пилочки. Важливе зауваження: підпилювати можна тільки сухі нігті, інакше вони будуть у вас розшаровуватися, що призведе до небажаних наслідків. Тому якщо на ваших нігтях залишилася волога, ретельно висушіть руки перед тим, як зробити підпилювання.

До речі, ви знали, що коли ви підпилюють вільний край нігтя, пилка повинна бути під кутом 90 ° по відношенню до нігтя? Таким чином ви зможете обпилювати всі шари нігтьової пластини, завдяки чому нігті будуть відростати рівномірно і не будуть розшаровуватися.Цим секретом в своєму відео з вами поділиться Наталія Голох, тому обов'язково подивіться її майстер-клас, перш ніж перейдете до наступного кроку.

Крок 2. Готуємо ванночку для рук

На цьому кроці ви згадайте, чому манікюр не тільки "обрізний", а ще й "мокрий". Щоб ваша кутикула була готова до видалення, її необхідно попередньо розм'якшити. Підготуйте ванночку для рук. Ви можете робити її з морською сіллю, звичайним милом, ефірними маслами або іншими інгредієнтами, які припадуть вам до смаку.

В якості ємності ви можете використовувати спеціальні манікюрні ванни або ж альтернативні варіанти посуду, які знайдете у себе вдома. Опустіть руки в воду буквально на 5 хвилин і трохи помрійте про прекрасне. Обрізний манікюр в домашніх умовах в такі хвилини здається особливо релаксирующим і приємним.

Крок 3. Відсуваємо размягченную кутикулу

Візьміть спеціальну лопатку (пушер) або апельсинову паличку і акуратними рухами відсуньте кутикулу. Робити це потрібно вкрай обережно: не тисніть сильно в область кореня нігтя, щоб не деформувати нігтьову пластину. Не забувайте відсунути кутикулу і в зоні бічних валиків.

Під час ваших відразливих рухів лопаточка повинна лежати на нігтьової пластини. Не ставте її під великим кутом, інакше ви можете травмувати ніготь. Неодмінно подивіться наступне відео, щоб зробити обрізний метод догляду за нігтями безпечним і не допускати критичних помилок.

Крок 4. Видалення кутикули

Класичний манікюр вважається досить травмоопасним саме через обрізання кутикули, тому вам слід бути особливо уважними на цьому кроці. Один з головних питань, яким інструментом краще робити обрізний манікюр в домашніх умовах? Єдиної думки немає, тому ви можете вибирати той варіант, який для вас зручніше і звичніше.

Візьміть закруглені ножиці або нашкірні кусачки і акуратними, неквапливими рухами ретельно пройдіться по периметру нігтя. Не забудьте прибрати надлишки шкіри і з бічних валиків. Наступне відео вам наочно пояснить, як потрібно робити обрізний манікюр на найважливішому етапі.

Крок 5. Додаткові процедури

За великим рахунком, після обрізання кутикули класичний манікюр може вважатися завершеним. Але ми рекомендуємо вам робити ще кілька простих процедур в рамках здорового догляду за руками і нігтями.Нанесіть масло для кутикули і зробіть легкий масаж кожного пальця – це допоможе зняти з шкіри напруга і поліпшить загальний стан ваших рук.

Абсолютно неважливо, який манікюр ви виберете: класичний (обрізний) або європейський (необрізний). Головне, щоб ваші нігті завжди були акуратними і доглянутими, тому що руки жінки – це її візитна картка. Будьте завжди красивими, і чоловіки неодмінно це оцінять! Щоб систематизувати отримані знання, обов'язково подивіться заключне відео, автор якого покроково розповідає, як правильно робити обрізний манікюр.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: