Стрічка для дизайну нігтів, в домашніх умовах

Стрічка для дизайну нігтів, в домашніх умовах

Сьогодні для молодих дівчат найважливіше час. Вони вічно біжать у своїх справах і не терплять, коли їх так важко викроєний під манікюр шматочок дня летить коту під хвіст через невдалі маніпуляцій з лаком. Тоді на допомогу приходять стрічки!

Стрічка для дизайну нігтів (nail line) – легка самоклеящаяся металізована смужка різної кольорової гами.

Вартість однієї котушки настільки мала, що вам не складе труднощів і великих витрат придбати відразу весь райдужний комплект.

Правила роботи зі стрічкою

Як правило, в стандартній наборі стрічок від 7 до 39 колірних виконань. Не дивлячись на велику кількість фарб, найбільш ходовими залишаються срібний, золотий, чорний і білий, а так само всі матові стрічки.

Щоб не зазнати невдачі, варто пам'ятати наступні правила роботи з кольоровими стрічками:

 • Клеїти металізовану клейку стрічку необхідно на сухі нігті;
 • Краї стрічки завжди повинні відставати від кінчика вільного краю нігтьової пластини, кутикули та бокових валиків, щоб її було не так легко не навмисне відклеїти;
 • Стрічка не вимагає певної основи, підійде як звичайний лак, так і акрил;
 • Після наклеювання необхідно пройтися по контуру апельсинової паличкою, щоб вигнати все повітря з-під стрічки;
 • По завершенні наклеювання слід нанести закріплювач не менше 2 разів, все ще виникають блиск, але захистить прикраса від механічних пошкоджень.

Способи використання стрічки

Завдяки властивостям цієї квітчастій полосочки, а саме її клейкість, застосування знайшло вихід в двох формах – трафаретного і декор.

трафаретний форма має на увазі, що стрічка клеїться на вже підготовлений заздалегідь лак певним візерунком, який тільки побажає собі уявити дівчина. Поверх слід кілька шарів другого кольору лаку, а стрічка через певний час знімається, залишаючи на своєму місці акуратну кольорову смужку. Важливо вловити момент, щоб не знімати стрічку занадто рано, даючи краях фігур розтікатися, і занадто пізно, коли стрічку витягти вже не вдасться. Останньою стадією є нанесення декількох шарів прозорого лаку для закріплення.

Хто не мріє про неонових кігтики? Але такі пальчики привертають до себе зайву увагу і ця мрія залишається далеко на горизонті. А що ви скажете, якщо неонові лінії прикрасять ваш щоденний чорний манікюр? Здорово звучить, чи не так?

Декор з допомогою металізованих стрічок – ще простіша процедура формування малюнка. Кольорова смужка в даному випадку використовується в якості обмежувача між лаками, або в якості прикраси поверх одного тону лаку. Досить цікаво і яскраво виглядає манікюр, доповнений стразами, камінням, або бісером. Стрічка часом дозволяє розташувати перераховані елементи строго в певному напрямку, через що пальчики виглядають значно акуратніше, ніж якщо працювати на око.

Нанесення стрічки на лак

З стрічками часом доводиться повозитися. Трохи не так, мало топа, занадто довгий хвостик і стрічка "гуляє" вже через пару днів. Щоб цього не відбувалося, варто слідувати нехитрим методам, які ми опишемо нижче. Вам не варто засмучуватися, якщо вдома декор на нігтики тримається не так довго, як хотілося б. Як тільки ви наб'єте руку, будете милуватися феєричними візерунками на пальчиках 2, а то і 3 тижні поспіль.

 1. Очистіть нігті від старого лаку, відредагуйте форму і довжину, відшліфуйте і знежирте.
 2. Нанесіть перший колір лаку.
 3. Коли шар лаку повністю висох, відріжте невеликий шматочок стрічки і сформуйте бажаний малюнок на нігтьової пластини.Якщо ви збираєтеся поєднувати кілька кольорів лаку, то переконаєтеся, що зможете зняти стрічку після нанесення другого і наступних кольорів. Якщо лак один, то акуратно обріжте стрічки на 0.5-1 мм від кутикули та бокових валиків манікюрними ножицями. Пройдіться по стрічці апельсинової паличкою, щоб вивести будь-яке повітря з-під неї.
 4. Зафіксуйте отриманий малюнок методом декору або трафарету 2 шарами топа.

Залишати відстань в 0.5-1 мм від бічних шкірних валиків необхідно за тим, щоб при механічному впливі нічого не зачепило і не зірвало стрічку. Ті, хто давно дозволив собі спеціальну лампу вдома, радять закріплювати в ній лак відразу після нанесення стрічки.

Здивуйте подруг

Найнеординарніші варіанти набирають сотні лайків і западають в душу навіть самим байдужим представницям жіночої статі. Така наша сутність. Ми любимо яскраве і блискуче. Але є сфери життя, де хочеться справити враження на колег, але використання певних колірних рішень за гранню закону.

Пам'ятайте, як в школі лаяли за яскраві нігтики? А вам ще в офісі не вказали, що білий верх і темний низ не йде з салатовим манікюром?

Так само фактором, який нас змушує експериментувати постійно, є наш вік. Те, що припустимо для 20-річних, вже не може бути застосовано на ручках 45-річних модниць. Кожен вік по-своєму прекрасний, і тому ми пропонуємо вам кілька найдивовижніших молодящейся і не викликають варіантів манікюру зі стрічками.

Пам'ятайте, ми говорили, що простота часом переважає над фарбами по деяким факторам? Як вам така концепція?

 1. На підсушені чисті нігті нанесіть кілька шарів базового прозорого лаку. База висихає, як правило, досить швидко, тому вже через 5-10 хвилин ви можете приступати до наступного пункту.
 2. Відріжте і акуратно наклейте по дві тонкі смужки стрічки будь-якого кольору так, щоб кінчики виходили за краї нігтьової пластини.
 3. Нанесіть червоний колір лаку (1-2 шари).
 4. Давши трохи підсохнути, щоб запобігти розтіканню країв малюнка, видаліть стрічки.
 5. Нанесіть закріплювач (1-2 шари) на отриманий малюнок і дайте повністю висохнути. Тепер ваш ненав'язливий, але елегантний манікюр готовий!

Металізовані кольорові стрічки доступні практично в будь-якому магазині жіночої косметики.Якщо вам не важливі терміни, то на Аліекспресс можна придбати набір від 7 до 39 кольорів за все за 1-1.5 долара. Ширина і довжина стрічок може відрізнятися. Для нейл-арту зручніше застосовувати найтонші. Пам'ятайте, що клеїть, стрічки не рівномірна на всій довжині, тому пробуйте, експериментуйте і залишайтеся цікавими завжди!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: