Що потрібно для манікюру в домашніх умовах: список інструментів

Список інструментів для манікюру в домашніх умовах

Дивлячись на руки, можна зрозуміти, яка людина стоїть перед вами. Доглянуті нігті та шкіра навколо них говорять про охайності і почутті відповідальності. Не завжди є можливість щотижня відвідувати майстра нігтьового сервісу. Але абсолютно точно кожен зможе навчитися доглядати за нігтями самостійно. Що ж потрібно для манікюру, виконуваного в домашніх умовах?

Пилочки. Незамінний інструмент, який коригує довжину і форму нігтів. Різна ступінь напилення на поверхні забезпечує жорстку (для ненатуральних нігтів), середню або м'яку (для полірування) обробку. Пилочки бувають скляними, металевими або м'які на паперовій основі. Вибір залежить від уподобань жінки і необхідних завдань. Рекомендовано мати в наявності кілька варіантів напилення.

Ножиці. Манікюрні ножиці використовують для обрізки нігтів і усунення кутикули. Оптимально мати два види інструменту – з прямими і загнутими кінцями. Ні в якому разі не варто використовувати ножиці для інших цілей, крім манікюрних – різати папір, нитки або скотч. Нецільове використання затупілась леза, після чого використовувати їх під час манікюру стане важко.

Щипчики для видалення кутикули. Мініатюрні кусачки забезпечують видалення задирок і кутикули.Вони мають різні розміри, для домашнього використання досить одного інструмента середнього розміру. Перед покупкою необхідно перевірити якість приладу. Щипчики повинні відкушувати ороговілу кутикулу, а не рвати її.

Пушер або сусід. Пушер є невеликою лопатку, найчастіше виконану з металу, яку використовують для відсунення ороговілого шару кутикули. Його слід застосовувати з обережністю, щоб не пошкодити нігтьову пластину і по порізати шкіру навколо нігтя.

Апельсинова паличка для кутикули. Багато хто вважає, що дерев'яна паличка, зроблена з апельсинового дерева, є альтернативою шабер. З цим можна погодитися і одночасно посперечатися. Обидва інструменти можуть виконувати ідентичні завдання. Але для якісного манікюру слід мати обидва предмети.

Всі перераховані вище інструменти повинні бути виконані з високоякісних матеріалів. При покупці ножиць, щипців і пушера слід вибирати медичну нержавіючу сталь, яку заточують вручну в спеціальних точильний.

Пилочки і апельсинові палички необхідно періодично міняти.Набору інструментів недостатньо для виконання якісного манікюру. Засоби для шкіри рук і нігтів, в тому числі масло для кутикули – необхідні складові під час процесу догляду за нігтьовими пластинами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: