Сонцезахисна пудра з SPF для обличчя: огляд ТОП-3

Сонцезахисна пудра з SPF: огляд

Літній макіяж – це злегка напудритись, а не позбавити шкіру кисню під шаром тональної основи. Але чи може пудра в спеку захистити від сонця так само добре, як це роблять креми? розповідаємо

Як змінюють макіяж з настанням літньої пори?

 • По-перше, його полегшують, щоб шкірі було легше справлятися зі спекотною погодою. Під шаром густого тонального крему їй навряд чи вдається «дихати», коли на вулиці – розпечене повітря і задуха.
 • По-друге, використовувати починають кошти з SPF. Їх, втім, слід мати на своїй косметичці протягом усього року – навіть взимку сонцезахисні промені шкодять шкірі.

Наслідки можуть бути не видно неозброєним оком, тому що від УФ-променів шкіра страждає на клітинному рівні. Але в довгостроковій перспективі це може обернутися ранніми зморшками і пігментними плямами. Так що і в мороз SPF – це must. Але влітку на сонцезахисні засоби потрібно робити акцент, адже здоров'я шкіри визначає її красу.

Cоветуем відмовитися від «важких», щільних тональних основ на користь легких пудр, та ще й з сонцезахисними властивостями.

Яким чином пудри оберігають шкіру від УФ-променів?

 • Захист від сонця забезпечують, як правило, мінеральні пудри – такий мінерал, як діоксид титану, зазвичай входить в їх склад,покриває шкіру шаром «лусочок», які просто-напросто відображають сонячні промені.
 • Це і створює надійний захист від ультрафіолету – механічну, а не хімічну. На відміну від кремів з SPF, які останнім часом звинувачують у шкоді шкірі, з мінеральними пудрами боятися вже точно нічого

Які пудри особливо добре справляються із завданням захисту шкіри від сонця?

Компактна пудра Teint Idole Ultra Compact, Lancôme

Цією компактної пудрі Lancôme під силу створити повноцінне тональний покриття.

 • Причому розраховане воно на те, щоб триматися до 18 годин, зберігаючи при цьому матовість шкіри, а також доглядаючи за нею за допомогою зволожуючих компонентів в складі.
 • Саме з цієї причини пудра ідеально підходить жінкам комбінованої і жирної шкіри.
 • У той же час пудра захищатиме її від сонця – формула з SPF 15 про це подбає.

Розсипчаста пудра Mineral Finishing Powder, NYX Professional Makeup

Розсипчаста пудра в баночці Mineral Finishing Powder – легка і повітряна, тому «лягає» на шкіру вона чи не прозорим шаром.

 • Це робить засіб ідеальним для фінішних штрихів в макіяжі. Для них пудра і створена – вона добре фіксує макіяж.
 • У той же час ця невидима вуаль надійно захищає шкіру від ультрафіолету.Все завдяки тому, що склад збагачений мінералами. Надаючи шкірі матовість, гладкість і оксамитову м'якість, ця пудра NYX Professional Makeup піклується ще й про її здоров'я.

Пудра Teint Ideal, Vichy

Інша сонцезахисна пудра, яка багатьох підкорила якістю, Teint Ideal від «уходовой» марки Vichy.

 • Компактний формат дозволяє створювати покриття такої щільності, яка без праці маскує недоліки шкіри – чималу роль в цьому відіграє присутність у складі мінеральних пігментів.
 • Вони ж відповідальні за захисні властивості пудри – у Teint Ideal SPF 25. Таким чином, в результаті використання коштів – і рівний тон, і захист від сонця.

Чи потрібно частіше припудривать особа влітку, щоб захист від сонця не слабшала?

Мінеральні пудри, як правило, дуже стійкі і добре тримаються на шкірі – в надійності покриття сумніватися не доводиться. Але освіжити макіяж і обмахнути особа пензлем, набравши на неї трохи пудри, в середині або ж в кінці дня зайвим не буде. Завжди є ймовірність, що якісь ділянки шкіри залишилися без покриття, а значить і без захисту.

А ви користуєтеся сонцезахисними пудрами? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: